انتصاب مشاور رسانه ای و مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی هیات پزشکی ورزشی فارس کد خبر : 2951 | تاریخ خبر:1399/06/23 | 9:25 AM

با حکم دکتر کاوه باشتی رئیس هیات پزشکی ورزشی فارس نوید عبدالهی فرد مشاور رسانه ای و مسئول کمیته روابط عمومی و امور فرهنگی این هیات شد.


  

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس در حکم باشتی به عبدالهی فرد آمده است :

   

احتراماً با عنایت به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور رسانه ای و مسئول کمیته و امور فرهنگی هیات   پزشکی ورزشی  استان فارس منصوب می شوید. 

   

امید است با توکل به ایزد منان و بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود و ایجاد ظرفیت‌های جدید در انجام وظایف محوله و خدمات رسانی به جامعه ورزش موفق و موید باشید. 

   

شایان ذکر است بیش از   15  سال سابقه خبرنگاری در صدا و سیمای مرکز فارس و شبکه های سراسری در برنامه های ورزشی، سردبیری یک هفته نامه،خبرنگاری در 3 خبرگزاری و 2 روزنامه، سابقه 7سال حضور در روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و یک سال در روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان شیراز ، مسئول کمیته ورزش انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری استان و همچنین مسولیت کمیته روابط عمومی هیات انجمن های ورزشهای رزمی فارس از جمله سوابق   نوید عبدالهی فرد  می باشد. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها