فرماندار شیراز:جای یک تیم از شیراز در لیگ برتر فوتبال خالیست کد خبر : 2949 | تاریخ خبر:1399/05/29 | 2:06 PM

فرماندار شیراز:جای یک تیم از شیراز در لیگ برتر فوتبال خالیست

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز،محمد رضا امیری در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان فارس و رئیس اداره شهرستان شیراز با اشاره به حضور 2 نماینده از شیراز در لیگ برتر فوتبال کشور در سال های گذشته گفت هم اکنون یکی از مطالبات مردم شیراز در حوزه ورزش بازگشت شیراز به لیگ برتر فوتبال کشور می باشد و همه باید تلاش کنیم تا شیراز به سطح اول فوتبال کشور بازگردد.

فرماندار شیراز افزود:با توجه به حضور 2 تیم از شیراز در لیگ دسته یک این پتانسیل وجود دارد که با یک برنامه ریزی دقیق و همچنین تلاش مسئولان و به ویژه نمایندگان استان انتظار برای بازگشت تیمی از شیراز به لیگ برترکه نماینده فارس محسوب می شود به پایان برسد.

محمد رضا امیری همچنین با بیان اینکه ورزش یکی از بخش های محرک جامعه به حساب می آید افزود:هرچه امکانات ورزشی و همچنین شرایط ورزش برای مردم را افزایش دهیم جامعه ای پر نشاط تر خواهیم داشت.

وی ادامه داد:در بحث سرانه ورزشی نیز شیراز مظلوم واقع شده و در مقایسه با دیگر شهرستانهای استان نیازمند نگاه ویژه می باشد.محمد رضا امیری گفت:برای افزایش سرانه ورزشی شهرستان شیراز باید دقت شود توسعه ورزش در نقاط مختلف شهرستان شیراز به صورت عادلانه انجام شود.

فرماندار شیراز قبل از این نشست همراه با مدیر کل ورزش و جوانان فارس از زمین چمن ورزشگاه حافظیه بازدید کرد. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها