دیدار تیم برق شیراز با سپاهان نوین در لیگ دسته 3 کد خبر : 2938 | تاریخ خبر:1398/10/07 | 3:09 PM

در هفته دوم مرحله نهایی رقابتهای فوتبال لیگ دسته 3 کشور برق شیرازمیهمان نماینده اصفهان است

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز،در این هفته فردا یک شنبه از ساعت 14 تیم برق شیراز در اصفهان به مصاف سپاهان نوین می رود،تیم برق در هفته نخست دورنهایی این رقابتها 3 بر صفر میهمان خود سپاهان ایذه را شکست داد.این رقابتها در 3 گروه 10 تیمی برگزار می شود. 

در مرحله نهایی لیگ دسته سوم ۴ تیم صعود کننده به لیگ دسته دوم خواهیم داشت که ۳ تیم به صورت مستقیم که شامل تیم های اول هر گروه می شوند به رقابت های لیگ دسته دوم فصل آینده صعود خواهند کرد و تیم چهارم نیز از مرحله پلی آف به این رقابت ها راه خواهد یافت‌.

در مرحله پلی آف تیم های دوم به همراه بهترین تیم سوم جداول سه گانه در دو مرحله به رقابت خواهند پرداخت که در مرحله اول دو بازی پلی آف برگزار می شود که برندگان دو بازی پلی آف اول به مرحله نهایی پلی آف صعود کرده و پس از رقابت در این مرحله در نهایت تیم برنده مرحله پلی آف نهایی به همراه ۳ تیمی که مستقیم صعود کرده اند در لیگ ۲ فصل آینده حضور خواهند داشت.

در این مرحله از مسابقات ضعیف ترین تیم هفتم جداول سه گانه از لحاظ امتیاز به همراه تیم های هشتم ، نهم و دهم به رقابت های مرحله اول سقوط خواهند کرد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها