نماینده فارس آماده حضور در دوربرگشت سوپرلیگ کاراته مردان کشور کد خبر : 2932 | تاریخ خبر:1398/10/04 | 9:04 AM

در هفته نخست دوربرگشت رقابتهای سوپرلیگ کاراته آقایان کشور ویزاکامفورت شیراز 3 دیدار برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز،رقابتهای سوپرلیگ کاراته مردان کشور جمعه با برگزاری 13 دیدار در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می شود که تیم ویزاکامفورت شیراز به عنوان نماینده فارس 3 دیدار با تیم های باشگاه انقلاب قم،هیات کاراته البرز و پاس ناجا برگزار می کند.

رقابتهای سوپرلیگ کاراته آقایان کشور با شرکت 12 تیم در 2 گروه 6 تیمی برگزار می شود که تیم ویزاکامفورت شیراز در گروه یک پس از تیم های پاس ناجاناجا و رعد پدافند هوایی ارتش با 6 امتیاز در رده سوم جدول جای دارد.

مصطفی کشکولی،میلاد احمدزاده،محمدحیدری،محمدرضادشتی،امیرپژند،سعید هاشم زاده،مسعود رحیمی،محمدرضا گویمی،آرمان حدادیان،آرمان دهقان،مسعود تخت دار،محسن تخت دار،کورش زیگلری،آرش علی نژاد و میلادتیغی بازیکنان تیم ویزا کامفورت شیراز می باشند.همچنین رحمان جوانمردی به عنوان سرمربی و روزبه نزاریان و ایمان زارع به عنوان مربی هدایت نماینده فارس را به عهده دارند.

سرمربی تیم ویزاکامفورت شیراز با بیان اینکه پس از چندین سال با حمایت مهندس ایمان زارع کاراته بزرگسالان فارس احیا شده افزود:تمام بازیکنان این تیم بومی می باشند و با وجود تجربه کم برخی از آنان در لیگ کشور فراتر از انتظار ظاهر شدیم و امیدواریم در نیم فصل دوم نیز تیم ویزاکامفورت شیراز نمایش قابل قبولی ارائه دهد.

جوانمردی افزود:با حمایت اسپانسر تیم در نیم فصل تمرینات و اردوهای خوبی برگزار کردیم و هفته گذشته نیز تیم به مسابقات بین المللی ایران زمین اعزام شد که مصطفی کشکولی و مسعود تخت دار در این رقابتها 2 مدال نقره کسب کردند و بازیکنان این تیم همنیک در شرایط آمادگی بالایی به سر می برند.
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها