لیگ شطرنج فارس در ایستگاه پایانی کد خبر : 2925 | تاریخ خبر:1398/10/02 | 9:41 AM

جدال دو ماهه ۸۷ تیم استان پنجشنبه و جمعه این هفته در شیرازبه پایان خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز به نقل ازروابط عمومی هیات شطرنج فارس، لیگ شطرنج فارس که در سالهای گذشته عنوان بزرگترین لیگ شطرنجی استان ها را در کشور از آن خود کرده بود امسال نیز با استقبال شطرنج بازان فارس همراه شد و در دو جدول آزاد (جدول A) و جدول زیر ۱۴ سال (جدول B) کار خود را آغاز کرد.

حضور ۸۷ تیم (در دو جدول) تشکیل بیش از ۵۰۰ بازیکن را داده بود تا در روزهای پنجشنبه و جمعه در سالن اندیشه شیرازبه همراه مربیان و خانواده های خود گرد هم آمده و چالش فکری را با یکدیگر به تقابل بنشینند.

رییس هیات شطرنج فارس گفت:امسال با رایگان قرار دادن ورودی مسابقات برای بانوان شهرستانی شاهد حضور ۵۸ بانوی شطرنج باز از شهرستانهای استان فارس در جدول A مسابقات بودیم که این رکورد تاکنون سابقه نداشت.

وی افزود:قرار گرفتن بازیکنان نوجوان در مقابل پیشکسوتان استان در حدول A انگیزه ای بود تا این بازیکنان از تجربه های قدیمی های شطرنج فارس بهره برده و خود را برای آینده فارس آماده تر کنند.

همچنین در جدول B رقابتها تنور مسابقات داغ و نوجوانان زیر ۱۴ سال استان استعداد و توانایی خود را به رخ حریفان کشانده ولیکن قبل و بعد از بازی صمیمیت و دوستی بین این بازیکنان کاملا مشهود بود.

جواهری ضمن تشکر از خانواده شطرنج فارس برای همراهی و همکاری در برگزاری هرچه باشکوهتر مسابقات، اظهار امیدواری کرد سال آینده لیگ استان بتواند حرفه ای تر از گذشته و با جذب بازیکنان برتر استانهای همجوار رقابتهای پرشورتری را در جنوب کشور شاهد باشد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها