رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز:48 هیات ورزشی شهرستان شیراز آماده همکاری با مجموعه سپاه کد خبر : 2884 | تاریخ خبر:1398/09/19 | 5:00 PM

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در دیدار بافرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله شیراز از آمادگی هیات های ورزشی شهرستان شیراز با مجموعه سپاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز،غلامعلی طفیونی در نشست با سرهنگ پاسدار موسی زارعی گفت:هم اکنون 48 هیات ورزشی در شهرستان شیراز فعال می باشند که آماده همکاری با مجموعه سپاه می باشند.

وی گفت:جایگاه بسیج در کشور جایگاهی بسیار ارزشمند است و آماده ایم که در عمل در زمینه های مختلف با بسیج همکاری کنیم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز افزود:در 8 سال دفاع مقدس بسیجیان در کنار سایررزمندگان با تقدیم خون خود نگذاشتند حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانه بیفتد و ما خود را مدیون خون شهدا می دانیم و باید همواره ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

طفیونی ادامه داد:درهفته بسیج نیز در شهرستان شیراز بیش از 150 برنامه فرهنگی، ورزشی اجرا شد و هم اکنون تعداد زیادی از ورزشکاران ما عضو بسیج می باشند.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به محبوبیت فوتبال در بین مردم گفت:داشتن یک تیم در لیگ برترفوتبال ویترین ورزش استان حساب می شود که امیدواریم با توجه به جایگاه فجرشهید سپاسی در لیگ امسال، این تیم که با نام شهید نیز مزین شده و متعلق به سپاه می باشد بتواند به لیگ برتربازگردد و ما نیز با تمام توان برای دست یابی به این مهم به  تیم فجرشهید سپاسی کمک خواهیم کرد. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها