سرهنگ موسی زارعی:ورزش ابزاری مهم برای اصلاح جامعه کد خبر : 2881 | تاریخ خبر:1398/09/19 | 3:21 PM

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله شیراز:ورزش ابزاری مهم برای اصلاح جامعه و داشتن خانواده ای سالم است.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، سرهنگ موسی زارعی در دیدار با رییس و معاونین اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت:ورزش علاوه بر سلامت جسم سلامتی روح را در پی دارد و باید در جامعه شرایط برای ورزش همه اقشار و به خصوص قشر جوان فراهم فراهم باشد.وی افزود:وقتی افراد خانواده ورزش کنند خانواده ای سالم و به طبع جامعه ای سالم،پویا و با نشاط خواهیم داشت.

سرهنگ پاسدار موسی زارعی بیان کرد:یکی از کارهایی که به توسعه ورزش و همچنین بهره مندی افراد جامعه از امکانات ورزشی کمک می کند هم افرایی دستگاه های مختلف است که باید در این زمینه نیز برنامه ریزی دقیقی انجام شودتا امکانات ورزشی در اختیار همه قرار گیرد.

وی بیان کرد:نباید جوانان را از ورزش نا امید کرد و باید شرایط ورزش آسان در رشته های مختلف در جامعه فراهم باشد تا جوانان در رشته مورد علاقه خود فعالیت کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله شیراز ادامه داد:سپاه همواره به توسعه زیرساخت ها ی ورزش و همچنین ورزش کارکنان خود نگاه ویژه ای داشته است تا جایی که در بین سال های 91 تا 94 در ساخت اماکن ورزشی توسط بسیج شاهد انقلابی شگرف در استان بوده ایم.

سرهنگ موسی زارعی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:از ابتدای انقلاب تا کنون در زمینه جنگ سخت و نیمه سخت دشمن را مغلوب کرده ایم که قاب تمام نمای آن 8 سال دفاع مقدس بود از این رو دشمن با تمام توان در زمینه جنگ فرهنگی و نرم دست به کار شده که در این زمینه نیز موفق به پیروزی نشده اما باید مانیز هوشیار باشیم ونگذاریم دشمن به اهداف خود دست یابد.

وی گفت:از ابتدای انقلاب سپاه در کنار مردم بوده است تا جایی که امام خمینی (ره)گفتند :اگر سپاه نبود کشور هم نبود که این جمله گویای اعتقاد و اعتماد عمیق ایشان به این نهاد انقلابی بود.و همینک نیز سپاه خود را در کنار مردم و ازجنس مردم می داند و برای سربلندی کشور عزیرمان با تمام توان تلاش خواهد کرد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها