برگزاری بیش از 150 برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شیراز کد خبر : 2850 | تاریخ خبر:1398/09/06 | 10:51 AM

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز:بیش از یکصدوپنجاه برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شیراز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز غلامعلی طفیونی در آغاز هفته بسیج با اشاره به جایگاه ارزشمند بسیج در جامعه گفت:بسیجیان از ابتدای انقلاب همواره خالصانه و صادقانه به کشور خدمت کرده اند تا جایی که معماربزرگ انقلاب حضرت امام خمینی (ره)درباره بسیجیان گفتند:«اگر بخواهم مصداق کاملی از ایثار، خلوص، ‏فداکاری و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را بیان کنم، چه کسی سزاوارتر از بسیج و ‏بسیجیان»

وی گفت:نقش ورزشکاران نیز به نوعی شبیه بسیجیان است که خالصانه برای سربلندی کشور عزیزمان تلاش می کنند و باعث برفراشته شدن پرچم کشور عزیزمان در میادین مختلف می شوند. 

رییس اداره ورزش و جوانان شیراز ادامه داد:در هفته بسیج در تمامی نقاط شهرستان شیراز از روستاهای دورافتاده تا مرکز استان مسابقات ورزشی و فرهنگی مختلفی به منظور گرامیداشت این هفته برگزار می شود.

طفیونی افزود:ورزشکاران بسیجی نیز با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شیراز در این هفته میتوانند از امتیازات ویژه اماکن ورزشی برخوردار شوند.

وی بیان کرد:با توجه به رسالت ما که در حوزه جوانان نیز باید نقش خود را ایفا کنیم در این هفته سعی داریم تا هر چه بیشتر نقش بسیجیان را در کشور به جوانان نشان دهیم و با اجرای برنامه های فرهنگی در این زمینه نیز قدمی برداریم.

وی گفت:نقش ورزشکاران نیز به نوعی شبیه بسیجیان است که خالصانه برای سربلندی کشور عزیزمان تلاش می کنند و باعث برفراشته شدن پرچم کشور عزیزمان در میادین مختلف می شوند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها