دربازدید رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز از برزرگترین پارک کوهستانی خاورمیانه مطرح شد: کد خبر : 2847 | تاریخ خبر:1398/09/04 | 10:50 AM

توسعه ورزش در پارک کوهستانی دراک با همکاری هیات های ورزشی شیراز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،مشاورشهردار و مدیرپارک های بالای 50 هکتار شیراز در نشست با رییس و معاونین اداره ورزش وجوانان شهرستان شیراز که با همراهی جمعی از روسای هیات های ورزشی این شهرستان نیز همراه بود از آمادگی همکاری با هیات های ورزشی برای توسعه ورزش در پارک کوهستانی دراک شیراز خبر داد.

،عبدالحمید اسدپور با اشاره به وسعت 1150 هکتاری این پارک گفت:پارک کوهستانی دراک بزرگترین پارک کوهستانی خاورمیانه و دومین پارک کوهستانی دنیا می باشد که باید تلاش کنیم از این پتانسیل به بهترین شکل استفاده کنیم.

مشاورشهردارشیراز افزود: این پارک همه روزه از ساعت 7 صبح تا 12 شب به همشهریان خدمت رسانی می کند که در روزهای پایان هفته نزدیک به 40 هزار نفر مراجعه کننده دارد.

مدیرپروژه پارک کوهستانی دراک شیراز ادامه داد:این آمادگی را داریم که از بستر این پارک برای توسعه ورزش های مختلف برای خانواده ها استفاده کنیم چرا که ورزش در مکان های روباز مردم و خانواده ها را مشتاق به انجام ورزش می کند.

اسدپورادامه داد:هم اکنون بزرگترین پیست دوچرخه سواری جنوب کشور نیز در این مجموعه دایر می باشد که از این ظرفیت نیز باید به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی همچنین از راه اندازی دفتر مشترک هیات های ورزشی شهرستان شیراز به منظور توسعه هر چه بیشتر ورزش در پارک کوهستانی دراک خبر داد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها