تساوی و شکست حاصل کار شیرازی ها در هفته ششم لیگ یک فوتبال کد خبر : 2825 | تاریخ خبر:1398/06/31 | 8:57 AM

شاگردان داوود مهابادی بعد از 4 پیروزی پیاپی در شیراز برابر تیم تازه صعود کرده آرمان گهر متوقف شدند.


فجرسپاسی که در بازی های تدارکاتی پیش فصل در شیراز از ارمان گهر شکست خورده بود در مسابقات لیگ هم نتوانست این تیم را شکست دهد.

فجری ها که بعد از شکست سه بر یک هفته اول مقابل آلومینیوم اراک، طی چهار بازی بعدی خود به پیروزی دست یافته بود تا صدرنشین لیگ آزادگان در پایان هفته پنجم شود، این تیم اولین بازی هفته ششم را مقابل آرمان گهر برگزار کرد .


شاگردان داوود مهابادی در این دیدار کیفیت بازی های گذشته را به خصوص در کناره ها نداشتند آنها که امیدوار بودند در ادامه روند رو به رشد و موفقیت آمیز خود، برابر شاگردان قاسم شهبا به برتری خانگی دست یابند، در شرایطی که حمایت مناسبی از سوی هواداران را متوجه خود می‌دیدند، راهی به دروازه حریف نیافتند و در نهایت به امتیاز 13 در پایان هفته ششم رسیدند.


در این دیدار فجری ها بار دیگر در ورزشگاه شهید دستغیب میزبان بودند ،این تیم با ترکیب سعید جلالی راد - امیرحسین صدقی - اکبر بختیاری - محمد امینی - امیر شبانی - میلاد احمدی - محمدحسین کریم زاده - اسماعیل بابایی - ایوب کلانتری - میلاد غریبی - بابا محمدی وارد میدان شد و در ادامه از بهرام احمدی،احسان علوان زاده و بهروز هوشمند در ترکیب خود بهره برد .

پس از این بازی قاسم شهبا سرمربی تیم آرمان گهر سیرجان ت ر ارتباط با این مسابقه گفت :بازی سختی بود، تیم فجر در صدر جدول بود، قبل از بازی تمرینات خوبی انجام دادیم و در مسابقه ضد حملات خوبی داشتیم، من به تیم خوب فجرتبریک میگویمامیدوارم موفق به حضوردر لیگ برتر شوند. 

وی ادامه داد:فشار حریف باعت شد از دقیقه شصت عقب تر بازی کنیم، زمین دستغیب کیفیت خوبی ندارد من نمی‌دانم چرا با وجود حافظیه در دستغیب بازی برگزار شد .


مهابادی سرمربی فجر هم گفت:تیم حریف فقط برای سه امتیاز آمده بود، ما با وجود ایجاد موقعیت سانتر نتوانستیم ارسال های خوبی داشته باشیم، اما بازیکنان تلاش خودشان را کردند و از آنها تشکر میکنم.

در ارومیه تیم های نود ارومیه و قشقایی به دیدار هم رفتند که قشقایی بازی را محمدعلی نعمتی - امیرحسین نادم - علی آزادمنش - آرام عباسی - علی مصلی نژاد - محمدرضا فیروز زاده - علی حسامی - جواد عباسی - حسین حیدری - بهزاد دودانگه و محمد غلامی شروع کرد تا نسبت به بازی های قبل تغییرات زیادی داشته باشد.

تیم قشقایی که دربا شکست در ددربی شیراز عنایتی را از سمت سرمربیگری خود کنار گذاشته بود با هدایت مهدی فروردین وارد بازی شد اما در همان دقیقه سه بازی گل خورد تا با یک گل از حریف خود عقب بیفتد.

این دیدار در نهایت با همین نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا این تیم با شش بازی و 4 امتیاز در رده 4 قرار بگیرد.فجر شهید سپاسی نیز با تساوی خانگی برابر ارمان گهر 13 امتیازی شد و رد رده سوم جدول قرار گرفت.

تیم های خوشه طلایی ساوه و مس رفسنجان دو تیم 14 امتیازی هستند که در صدر جدول قرار دارند.

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها