گزارش تصویری بازگشت رویایی گرایی برای سهمیه المپیک ۲۰۲۰ کد خبر : 2823 | تاریخ خبر:1398/06/27 | 7:49 PM

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان برگزار شد

 در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی دیروز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر و در کمتر از 2 دقیقه کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان از کره جنوبی را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد در مصاف با الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان با نتیجه 7 بر 3 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.


گرایی در این مرحله مقابل الکس بیوربرگ کسیدیس از سوئد با نتیجه 9 بر یک مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، گرایی به گروه بازنده ها رفت تا کار خود را برای کسب مدال برنز ادامه دهد.


وی در این گروه مقابل دانیل کاتاراگا دارنده مدال نقره جهان و طلای زیر 23 سال جهان از مولداوی در یک کشتی سخت و نفس‌گیر با نتیجه 5 بر 5 به پیروزی رسید. او در این مبارزه ابتدا 5 بر صفر عقب افتاد و در ادامه با یک بار بیرون کردن حریف از تشک و اجرای یک فن ۴ امتیازی و به پُل زدن حریف توانست کشتی را به تساوی بکشاند، اما با توجه به گرفتن امتیاز آخر برنده شد.

گرایی در دیدار رده بندی به مصاف کارپت چالیان دارنده مدال نقره بازی های اروپایی از ارمنستان رفت.


گرایی که سال 2017 سابقه کسب مدال برنز جهان را داشت، با استفاده از تجربه خود می خواست برای دومین بار روی سکوی جهانی برود.


در همان ثانیه های ابتدایی فرنگی کار شیرازی حریف خود را خاک کرد و 2 امتیاز گرفت. در ادامه گرایی با اینکه غافلگیر شده بود و یک فن 4 امتیازی از حریف خورد، طی یک کش و قوس توانست همان 4 امتیاز را جبران کند و 6-4 پیش بیفتد.


در 3 دقیقه دوم نیز کشتی گیر ارمنستانی تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد و توانست در فاصله یک دقیقه مانده به پایان گرایی را خاک کند، اما بار دیگر همان لحظه فرنگی کار ایرانی پاسخ حریف را داد و چالیان را به پُل برد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها