طفیونی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز :هدف ما حمایت از بخش خصوصی و امنیت مردم در باشگاه هاست کد خبر : 2822 | تاریخ خبر:1398/06/27 | 7:16 PM

پس از انتصاب غلامعلی طفیونی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز هیات های ورزشی در دیدار با وی به تشریح وضعیت کنونی خود می پردازند.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،هیات بدنسازی پرورش اندام و پاور لفتینگ شهرستان شیراز و استان فارس در سال های اخیر دوشادوش هم با هماهنگی کامل سعی بر پیشبرد امور این رشته در شهر شیراز داشته اند .

در این جلسه ظفیونی ضمن مهم شمردن رشته بدنسازی گفت:بدنبال حمایت از بخش خصوصی هستم و سعی خواهم کرد شرایط را طوری فراهم کنم که تخلفات باشگاه ها ابتدا به انها گوشزد شود و در اخرین مرحله پلمپ باشگاه در مرحله تصمیم گیری و اجرا دراید تا در وهله نخست مردم در شرایط ایمنی ورزش کنند و پس از آن بخش خصوصی متضرر نشود.

وی در ادامه به تعداد باشگاه های ورزشی در سطح شیراز اشاره کرد و ادامه داد:در شیراز بیش از 500 باشگاه ورزشی فعال وجود دارد ،شیراز بیش از 85 درصد قهرمانان فارس را در خود میبیند و به همین دلیل باید هیات های استانی و شهرستان شیراز هماهنگی کاملی داشته باشند ،اماکن ورزشی شیراز در اختیار هیات های ورزشی این شهرستان باشد تا بتوانند برنامه ریزی های خود را اجرایی کنند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز اجرای سیاست های اداره کل ورزش و جوانان را جز برنامه های اصلی این اداره خواند .طفیونی به مستهلک شدن اماکن ورزشی شیراز اشاره کرد و گفت:از عمر اماکن ورزشی شیراز سال ها میگذرد و باید فکری به حال ترمیم آنها کنیم و در اولویت کارهای عمرانی ما قرار بگیرد .

محمد علی فرهنگ مهر رئیس هیات بدنسازی پرورش اندام و پاورلیفتینگ استان فارس در دیدار با غلامعلی طفیونی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت :ایمان دارم در این سمت موفق می شوید و با توفیق شما به  کارمندان دیگر هم اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز اعتماد می شود تا شاهد بکارگیری بیشتر آنها در  مدیریت این ادارات باشیم. موفقیت شما راهگشای کارمندان سازمان در سال های آینده خواهد بود.

وی با بیان اینکه هیات بدنسازی در ورزش شیراز سهم عمده ای دارد که از آن جمله می‌توان به حوزه های بخش  خصوصی همگانی و قهرمانی اشاره کرد ادامه داد:بنا به شرایط موجود این هیات و دیگر هیات ها در شیراز مظلوم واقع شده اند،، بیش‌از 190 باشگاه در سطح شیراز در کنار بخش های مختلفی مثل صدرا.. فعالیت می‌کنند که این گستردگی نفوذ این رشته را نشان می‌دهد ، امیدوارم با تجربه و ارتباطات خوب جناب  طفیونی با اداره کل ورزش و جوانان و دیگر سازمان ها این مظلومیت کمرنگ شود،با اینکه منابع انسانی در شیراز  کامل است اما  ابزار کار فراهم نیست. 

برای مثال چرا برخلاف سایر شهرستان ها مسابقات قهرمانی شیراز در رشته فیگور  برگزار نمی شود دلیلی جز مشکلات مالی و سخت افزاری وجود ندارد. 

فرهنگ مهر در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار داشت:امروز یکی ازبحثهای مهم ورزش ،سلامت باشگاه ها است و از آن جا نطارت هزینه های بالایی دارد باید فکری برای بازرسی و البته تامین هزینه های رفت و امد و در نطر گرفتن مبالغی مناسب برای بازرسان باشیم تا سلامت باشگاه ها هر لحظه مورد تایید باشد.

در این جلسه حمید رحمتی رئیس هیات بدنسازی پرورش اندام و پاورلیفتینگ شیراز گزارشی از عملکرد این هیات ارائه دادو یرای طفیونی در پست جدید ارزوی موفقیت کرد . 

گفتنی است غلامعلی طفیونی مثل تمام جلسات روزهای اخیر یاد و خاطره اردشیر حسن زاده را گرامی داشت.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها