مراسم معارفه غلامعلی طفیونی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز برگزار شد کد خبر : 2817 | تاریخ خبر:1398/06/21 | 12:15 PM

مراسم معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز صبح امروز در سالن اجتماعات هیات سوارکاری برگزار شد.

اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز پیش از این از نیمه دوم سال 96 با ریاست زنده یاد  اردشیر حسن زاده اداره می‌شد که وی به دلیل عارضه قلبی در دهه اول شهریور ماه 98 در سن 57سالگی دارفانی را وداع گفت.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،این مراسم  با حضور سید کمال پاک فطرت معاون روستایی عشایری استانداری فارس و رئیس هیات ژیمناستیک فارس، رضایی معاون فرهنگی و جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان فارس و دکتر نجمی مسئول ورزش همگانی اداره‌کل ورزش و جوانان، حسین پرور مسئول بسیج ورزشکاران فارس، پیشکسوتان ورزشی و معاونین و کارمندان اداره ورزش و جوانان  شهرستان شیراز، روسای هیات های ورزشی و اصحاب رسانه  برگزار شد.

د ر حکم وی که به امضای حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس در امده است آورده شده :
با عنایت به تجارب، تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاريخ 17 شهریور 1398 به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز تعیین می‌گردید.
امید با اتکال به خداوند منان و بهره مندی از اخلاص، تدبیر تلاش و تعامل سازنده با مدیران، کارکنان، ورزشکاران و جوانان و سایر ظرفیت های  موجود شهرستان در جهت تحقق اهداف و برنامه های اداره کل و دولت تدبیر و امید در انجام امور محوله موفق و موید  باشیدبرای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها