مسابقات فوتبال جام رمضان بیدزردعلیا به پایان رسید کد خبر : 2757 | تاریخ خبر:1398/04/02 | 1:18 AM

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، مسابقات فوتبال زمین بزرگ جام  رمضان در روستای بیدزردعلیا توسط شورای ورزشی بیدزردعلیا( نماینده ورزش وجوانان بیدزردعلیا)و به نمایندگی از ورزش و جوانان بخش مرکزی و شهرستان شیرازانجام شد. 
این مسابقات با حضور مرصاد بیدزرد علیا، شهدای دهک، جوانان بیدزرد علیا، شهدای سلطان آباد، وحدت بیدزرد علیا، قشقایی هورباف، شهدای سنجانکی، قشقایی بیدزرد سفلی انجام شد. 
در این بازی ها 8 تیم در دو گروه یک  و دو به صورت دوره ای با هم به  رقابت پرداختند این مسابقات درتاریخ 98/2/2 با بازی بین تیمهای
جوانان بیدزرد علیا و شهدای دهک افتتاح شد.
در این دوره از مسابقات تیم های داوری از هورباف، بیدزردعلیا، دهنو، تفیهان و کوشک بیدک بازیها را قضاوت کردند.
همچنین این مسابقات هر هفته با برگزاری ۴ مسابقه در دو نوبت پنج شنبه عصر ‌۱ بازی و جمعه ها ۳ بازی در نوبت صبح و عصر انجام می‌شد که  در پایان ۳ هفته رقابت بین تیم‌ها،  در مرحله گروهیاز گروه یک تیمهای شهدای سلطان آباد و قشقایی بیدزردسفلی و از گروه 2تیمهای شهدای سنجانک و تیم وحدت بیدزرد علیا 
موفق به صعود از گروه خود شدند.  در مرحله نیمه نهایی این رقابتها دو تیم قشقایی بیدزرد سفلی و
وحدت بیدزرد علیا جواز حضور در فینال را کسب کردند. 
فینال این بازیها جمعه سیو یک. خرداد 98بین تیم های وحدت بیدزرد علیا و قشقایی بیدزرد سفلی برگزار شد که  با استقبال زیادی از سوی هواداران دو تیم روبرو شد.
تیم وحدت بیدزرد علیا در دقیقه ۱۴روی یک  ضربه خطا که توسط علی حسنی ارسال شد و بازیکن حریف به اشتباه دروازه خود را باز کرد و بازی با نتیجه ۱ بر صفر به نفع وحدت پیش میرفت و تیم قشقایی  فشار زیادی برای گلزنی وارد مینمود و نیمه اول با همین نتیجه پایان یافت. در شروع نیمه دوم دو تیم بازی بسیار نزدیکی به نمایش گذاشتند در دقیقه ۷۵ تیم وحدت در روی یک ضدحمله سریع موفق به زدن گل دوم توسط علیرضاخادمیان شد و بازی باز هم در ادامه  باحملات قشقایی ادامه داشت.
تادردقیقه ۸۵ یک سانتر از جناح راست توسط میلاد بیات وضربه سرعلی بیات تیم قشقایی موفق به زدن گل اول شد و بازی باحساسیت زیادی در دقایق پایانی و وقت اضافه پیش میرفت که تیم وحدت روی یک ضربه ایستگاهی وسانتر توسط اسماعیل پورمهدی در دقیقه ۹۳ توسط علیرضاخادمیان موفق به زدن گل دوم خود و گل سوم تیم وحدت شد و بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تیم وحدت بیدزردعلیا به پایان رسید و تیم وحدت موفق به کسب عنوان قهرمانی این رقابتها شد.
در پایان مسابقه شجاعی از کلیه دست اندرکاران برگزاری مسابقه اعم از نیروی محترم انتظامی و دهیار و شورای  و نماینده ورزش بیدزرد و داورانی که در ایام ماه مبارک رمضان این بازیها را داوری کرده اند و تماشاچیان فهیم قدردانی نمود و نوید برگزاری چنین مسابقاتی را با حضور تیم های بیشتر و کیفیت بالاتر در آینده نزدیک داد.
سپس از طرف برگزارکننده های جام رمضان و مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز بخش مرکزی جناب آقای شجاعی و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز جوایزی به تیم های اول و دوم و داوران مسابقه فینال اهدا گردید.
همچنین جوایزی به آقای گل این بازیها علی زارع از تیم  شهدای سلطان آباد
بازیکن اخلاق اسماعیل پورمهدی ازتیم وحدت بیدزرد علیا
مربی اخلاق حسین زاهدیان جوانان بیدزرد علیا
و همچنین جوایزی هم به داوران و کسانی که دراین مسابقات کمک به برگزاری این مسابقات کردند توسط نماینده ورزش وجوانان شهرستان شیراز و برگزارکننده‌های جام اهداشد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها