مراسم معارفه رییس هیات ووشو شهرستان شیراز برگزار شد کد خبر : 2748 | تاریخ خبر:1398/03/22 | 1:14 PM


در این جلسه اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت :همه آنها که به سمت قله میرند حتی اگر از هزار راه بروند در آخر همراه خواهند شد، هدف همه ما اعتلای ورزش است، حضور اشخاص در پست های مختلف (مثل رئیس هیات بودن) در ورزش باید با ایجاد تغییر مثبت همراه شود.
معنی تحت لفظی ورزش از نگاه استادانی مثل کیا مردم داری است، کار کردن برای مردم در ورزش امکان پذیر است و آنها را شادتر می‌کند و نشاط بیشتری می‌بخشد.
به سهم خودم از رحیمی پور رئیس سابق هیات ووشو تشکر میکنم، ووش رشته ای مدال اور است که پتانسیل بالقوه ای در شهر شیراز دارد.
آمار کمی هیات ووشو در شیراز پایین است، هر چند نگاه ما درورزش کیفی است اما بالارفتن کمیت باعث ایجاد کیفیت نیز می شود،امیدوارم با حضور زاهدی رئیس جدید هیات ووشو شیراز اتفاقات خوبی برای این رشته در شیراز بیفتد.
وی افزود:از همراهی همایون پور رئیس هیات ووشو استان فارس تشکر ویژه دارم که در موارد مختلف همراه ما بوده است.
محدودیت هایی در شیراز ووجود دارد اما امیدواریم با مساعدت های که کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس با ما داشته است با استقلال بیشتر ورزش شیراز را به سرمنزل مقصود برسانیم.در این جلسه سید جواد کشاورز معاون توسعه ورزش اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت :باید برنامه ریزی اولیت اصلی هیات های ما باشد.
وی به اشاره به ماندگار نماندن پست های مدیریتی برای هیچکس به عدم حضور رحیمی پور رئیس سابق هیات ووشو در این جلسه اشاره کرد و گفت:حضور زاهدی می‌تواند با برنامه  ریزی و حمایت همایون پور رئیس هیات ووشو استان به گوش شیراز کمک کند.
همایون پور با اشاره به اهمیت بالارفتن تعداد ورزشکاران ووشو در شیراز گفت:امیدواریم شیراز به جایگاه شایسته خود در ووشو برسد، همان طور که شهرهایی مثل کوار و کازرون در ووش دستاوردهای خوبی داشتند شیراز هم پتانسیل این پیشرفت را دارد و امیدواریم در آینده ای نزدیک ملی پوش خود را در فهرست اصلی  تیم ملی ببیند.
زاهدی رئیس جدید هیات ووشو اظهار داشت :تشکر ویژه ای از دکتر همایون پور رئیس هیات ووشو دارم که می‌خواهد ووشو شیراز را بیش از پیش حمایت کند.
وی ادامه داد :می‌خواهیم ووشو شیراز در سطح کشور حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم، ما در این رشته و در شهر  کار زیاد داریم.
امیدوارم با حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،هیات ووشو استان و کسانی که در این جلسه حضور ندارند اتفاقات خوبی را در ووشو شیراز به وجود بیاوریم.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها