*ترکیب تیمهای ورزشی کارگران ایران برای مسابقات جهانی اسپانیا/پتانک بازان فارسی به اسپانیا می روند کد خبر : 2736 | تاریخ خبر:1398/03/07 | 11:12 AM


ترکیب تیمهای ورزشی کارگران ایران برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا مشخص شد.

ششمین دوره رقابتهای جهانی ورزش کارگران ۱۱ تا ۱۶ تیرماه در شهر تورتوسا اسپانیا برگزار خواهد شد که کاروان ایران با نام "طلایه داران رونق تولید" با ۱۴۰ نفر ورزشکار، مربی و همراه مرد و زن راهی این رویداد جهانی خواهد شد.

مسابقات جهانی کارگران هر دو سال یکبار برگزار می‌شود و این سومین حضور تیم‌های ملی ایران در این مسابقات است. کاروان ورزشی کارگران ایران در قالب ۱۶ تیم و در ۹ رشته ورزشی به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.پتانک (۱۴ ورزشکار)

تیم مردان: رحیم زارع، بهزاد زارع، محمد رضا زارع، غلامعلی شهمرادی، محمدآقاجری، میلاد خالقی، حسین حمیدیان، علیرضا قربانی سرطایی، سید حمید غفاری

مربی: عباس علوانی

سرپرست: محمد هادی خشنودی قصرالدشتی

تیم بانوان:

ستاره نیک منش، آزاده قشقایی، ندا قاسمی زاده، آناهیتا قربانی سرطایی، نیلوفر قربانی سرطایی
بولس یکی از زیر مجموعه های فدراسیون بولینگ و بیلیارد است که شامل رشته های مختلفی میشود،یکی از رشته های اصلی بولس، بازی پتانک است .خواستگاه این رشته در دنیا کشور فرانسه است ،در اسیا خواستگاه این رشته تایلند است و فارس نیز مرکز اصلی این رشته در ایران است .

این بازی با چند گوی فلزی و یک شاخص به نام جک انجام میشود و برای همه سنین قابل اجراست ،از ورزش های خانوادگی و ارزان به حساب میاید که هیجان خاصی در خود دارد.
تیم پتانک شیراز قهرمان،بلامنازع این،رشته در کشور استبرای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها