داوران شیرازی لیگ فوتبال کد خبر : 2696 | تاریخ خبر:1398/02/03 | 3:59 PMناصر رحیمی از فارس کمک داور بازی گل گهر سیرجان و شهرداری ماهشهر خواهد بود.

گفتنی است این بازی از هفته 33 لیگ دسته اول کشور امروز سه شنبه 3 اردیبهشت ماه در سیرجان برگزار می گردد که مهدی سید علی قاضی دیدار و ناصر رحیمی کمک داور شایسته استان فارس برای اولین حضور در لیگ دسته اول کشور وی را یاری خواهد کرد.
فارسی ها در لیگ برتر فوتبال ایران تارخ و رحیم زاده را به عنوان داور اول و فرهاد مروجی و سید محمد هاشمی را به عنوان کمک داور دارند. علیرضا حیدر پناه و ایمان کهیش داوران اول لیگ یکی فارس هستند که هر دو از شیراز قضاوت می‌کنند، سعید زیبا مرتضی هوشیار و عدنان پیروی سه کمک داور شیرازی لیگ یک هستند که ناصر رحیمی داور خنجی را ازین پس به عنوان کمک داور در مسابقات لیگ یک در کنار خود و در لیست داوران فارسی می‌بینند، رضا کریمی نیز به عنوان داور چهارم کارش را در لیگ یک شروع کرده است. در بین بانوان می‌توان به زری فتحی، سلطنت نوروزی و سلما رضوی اشاره کرد که در لیگ های برتر فوتبال و فوتسال قضاوت دارند، فتحی داور بین المللی فوتسال ایران است که در مسابقات قهرمانی اروپا هم قضاوت کرده است.
حسین امیری، محمد مهدی حقوقی و جواد دهقانی داوران لیگ. برتری فوتسال فارس هستند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها