فجر شهید سپاسی –گل گهر سیرجان/ رقابت برای دیگر تیم ها! کد خبر : 2679 | تاریخ خبر:1398/01/27 | 10:20 AM

 دیدارهای هفته سی و دوم لیگ دسته اول امروز برگزار می‌شود.  در حساس‌ترین بازی تیم گل‌ریحان البرز که در رده سوم جدول قرار دارد میزبان تیم سرخپوشان پاکدشت است. هر دو تیم مدعی صعود هستند البته سرخپوشان هفته گذشته در خانه خود یک شکست دور از انتظار مقابل فجرسپاسی داشتند و به همین دلیل به رده پنجم جدول سقوط کرد با این حال شاگردان مهدی پاشازاده این مرتبه باید جبران مافات کنند تا همچنان در کورس صعود باقی بمانند. گل ریحان هم که تنها مدعی برنده هفته گذشته بود نمی‌خواهد این مسابقه ۶ امتیازی را از دست بدهد. شاگردان مجتبی حسینی در صورت پیروزی شانس صعود به رده دوم را هم دارند.


گل‌گهرسیرجان که صدرنشین مسابقات است به مصاف تیم رده هفتمی فجرسپاسی شیراز می‌رود.  فجر هفته گذشته با شکست سرخپوشان شگفتی‌ساز شد و اگر در این بازی خانگی هم گل‌گهر را شکست بدهد امکان دارد سرنوشت قهرمانی و تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر را تغییر بدهد. 


شاهین شهرداری بوشهر تیم دوم جدول هم در خانه میزبان تیم ملوانی است که هفته گذشته تیم آلومینیوم اراک را شکست داد.ملوان هم اگر چه شانسی برای صعود ندارد ولی برای دفاع از اعتبارش با تمام توان بازی خواهد کرد و شاید ملوان هم نقش پر رنگی در سرنوشت صعودکنندگان داشته باشد. 


تیم آلومینیوم اراک هم که در رده چهارم جدول است این هفته استراحت دارد و رقابت رقبایش را نظاره می‌کند. مس کرمان هم به مصاف تیم شهرداری تبریز می‌رود که در رده چهاردهم قرار دارد. مسی‌ها هم کورسی از امید برای صعود دارند. 


شهرداری ماهشهر قعرنشین هم برای بقا در لیگ یک باید از تیم بادران تهران سه امتیاز بگیرد وگرنه ممکن است شرایط وخیمی در جدول پیدا کند.


خونه به خونه رده سیزدهمی هم به مصاف قشقایی شیرازی می‌رود که زمانی در این لیگ مدعی بود اما اکنون در رده نهم جدول جا خوش کرده است. 


مس رفسنجان هم که موتورش در لیگ یک دیر روشن شد خودش را به رده دهم رسانده و در حاشیه امنیت است و به مصاف تیم نود ارومیه خواهد رفت.


این هفته نبرد مدعیان و بالانشینان جدول نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند و ممکن است معادلات جدول تا حد زیادی حل شود و شاید هم با نتایج عجیبی که رقم بخورد گره صدرنشینان جدول سخت‌تر و کورتر شود!برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها