اردشیر حسن زاده :تفاوت غیر عادلانه ای بین بودجه ورزش و حوزه های دیگر است کد خبر : 2677 | تاریخ خبر:1398/01/22 | 1:43 PM

اردشیر حسن زاده در دیدار اعضای هیات والیبال گفت:دلمان می‌خواهد شرایط طوری شود که مسئولین هیات ها و کمیته های مختلف بتوانند بدون هیچ دغدغه ی مالی برنامه های خود را در جهت توسعه رشته ورزشی خود انجام دهند. 

وی ادامه داد:حق ورزش این نیست، چرا که قوی ترین اهرم در بین پدیدهای اجتماعی، ورزش است و می‌توان با این حوزه هر مشکلی را حل کرد. 

در جریان سیل اخیر شیراز این ادعا ثابت شد و ورزش یکی از اولین بخش هایی بود که پای کار آمد و اتفاقات خوبی رقم زد، بدلیل پیش  بینی های انجام شده هیات های رزمی، کونگ فو، موتور سواری اتومبيلرانی، نجات غریق.. .در صحنه حاضر شده بودند و هیات های دیگر نیز با در اختیار قرار دادن سالن ها و اماکن و نیروی انسانی  خود کمک شایانی به برطرف کردن مشکلات ناشی از سیل داشتند. 

حسن زاده با عنوان اینکه اصل ورزش همین است، چرا که ورزش یعنی مردم داری؛ نوع دوستی مردم شیراز به معنای بازگشت به اصل انساني خویش بود. 

وی د ر بخش دیگری از صحبت هایش گفت:یکی از معضلات ورزش بودجه کم این حوزه نسبت به توانایی، ظرفیت و نیاز آن است، اما همین بودجه در حوزه بهداشت و درمان ده ها برابر ورزش است، این یک مقایسه کوچک و عادی بین اهمیت پیشگیری و درمان است، ورزش پیشگیری کننده است و کمترین بودجه برای آن درنظر گرفته شده است. 

این رویکرد از نمایندگان شروع می‌شود که باید در بین آنها تغییر کند و نگرش مثبت تری نسبت به ورزش پیدا کنند. 

نعمت الله گرودرزی رئیس هیات والیبال شهرستان شیراز در این جلسه با تبریک سال نو گفت :هیات والیبال شیراز می‌خواهد سال جدید را قوی تر از گذشته شروع کند. 

هادی زاده دبیر، امیر احمدی مسئول کمیته آموزش ،صبوری مسئول کمیته انضباطی، تالانه مسئول کمیته استعدادیابی، زارع مسئول هیات والیبال در صدرا، گودرزی دبیر بانوان، روستا مسئول کمیته آموزش بانوان و جمشیدی نایب رئیس بانوان هیات والیبال شیراز در این جلسه حضور داشتند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها