بازیکن سابق فجر و استقلال اهواز در بستر بیماری ؛ علیرضا رضایی را دعا کنید کد خبر : 2667 | تاریخ خبر:1398/01/17 | 2:44 PM


در چند ماه اخیر همواره خبر بیماری یکی از ورزشکاران سابق و مطرح شیرزای دست به دست شده و مردم را مکدر کرده است .

نام برادران رضایی برای تمام فوتبالدوستان ایرانی آشناست ،علی رضا رضایی و غلامرضا رضایی از جمله بردران فوتبالی ایران هستند که ثابت کردند فوتبال ارثی هم هست .

بردران فنونی زاده،نویدکیا،مهدوی کیا،بیانی،خطیبی،مجیدی،بختیاری زاده،انصاری فرد،غفوری های اصل ،شیری و در لیست برادران فوتبالی ایران قرار دارند.

غلامرضا رضایی توانست تا تیم ملی بزرگسال پیشروی کند و معروف تر است، او برادر کوچکتر علیرضاست که مدتی است در بستر بیماری است و شرایط سخت جسمانی را تجربه میکند و به کما فرو رفته است.

علیرضا رضایی با حضور در استقلال اهواز به اردوی تیم ملی هم دعوت شد و بعد ها در فجر شهید سپاسی بازی کرد،او در پست مهاجم بازی میکرد و از سرعت بالایی برخوردار بود.

رضایی از بیماری از بیماری کلیوی رنج می برد و به تازگی سکته مغزی کرده است ،علی رضا یکی از بازیکنان با اخلاق فوتبال ایران و فارس به شمار میرفت که مربیگری را با تاسیس مدرسهفوتبال و حضور در تیم های پایه فجر شهید سپاسی اغاز کرده بود ،تمام تماشاگران ،طرفداران فوتبال و مربیان و همبازیان علیرضا رضایی همواره از اخلاق فوق العاده و سرعت مثالزدنی او یاد میکنند.

در روز های اخیر بسیاری از همبازیان وی و مسئولان ورزش از جمله محسن سالاری معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به عیادت این فوتبالیست بزرگ فارس رفته اند و خیلی از طرفدران فوتبال فارس با گذاشتن پست هایی در فضای مجازی از مردم خواسته اند برای سلامتی و بهبود بیماری این چهره دوست داشتنی در پیشگاه خداوند دعا کنند.
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها