اردشیر حسن زاده :100 نیروی هیات ورزش های رزمی به علاوه نجات غریق ها و اماکن ورزشی برای مقابله با سیل به ستاد بحران معرفی شدند. کد خبر : 2664 | تاریخ خبر:1398/01/05 | 5:50 PM

اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ضمن ابراز تاسف و تسلیت بخاطر مرگ عده ای از هموطنان در سیلاب صبح امروز شيراز گفت:تمام اماکن ورزشی شیراز و بخش های ارژن، زرقان و صدرا در همان لحطات اولیه در اختیار مردم قرار گرفت، که تا این لحظه  با هماهنگی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس سالن بزرگ خانه کشتی،سالن تکواندو ومجموعه شهید دستغیب هم برای مسافرین سیل زده ها و در سفر مانده ها آماده خدمت رسانی شده است.
وی در ادامه گفت :به  استخرها اعلام. کرده ایم  غریق نجات ها را برای کمک به مردم در اختیار قرار دهند تا در صورت لزوم از وجود آنها استفاده شود. 

حسن زاده ادامه داد: تعداد ۱۰۰ نفر ازاعضای  هئیت ورزش های رزمی  به ستاد اصلی بحران  خیابان  معزی معرفی شدند تا به امداد رسانی این ستاد کمک. کنند. 

وی از آمادگی هیات قایقرانی نیز برای هرگونه امداد به مردم خبر داد. 

حسن زاده در پایان گفت:ماشین های افرود هیات اتومبيلرانی نیز در محل دروازه قرآن حاضر شدند و به حادثه دیدگان کمک کردند. 

اداره ورزش و جوانان شیراز پیش از این اماکن ورزشی و سالن های ورزشی دراک، والفجر، 22 بهمن، هفت تن‌، ولایت و بخش های ارژن، زرقان، چهل چشمه و صدرا را برای استفاده مسافران آماده کرده و در اختیار قرار داده بود. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها