رئیس هیات هاکی فارس :نوروز هاکی کشور و فارس در راه است کد خبر : 2660 | تاریخ خبر:1397/12/28 | 10:46 AM


عاقبت بین رییس هیات هاکی فارس اظهار داشت:با توجه به انتخاب بهرام قدیمی بعنوان رئیس فدراسیون هاکی که با اکثریت قاطع آرا در  اسفند ماه جاری صورت پذیرفت و همچنین سوابق درخشان مدیریتی ایشان در ورزش دانشگاه ازاد  امید است خون تازه ای در رگهای هاکی کشور جاری گردد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و دستاوردهای درخشان حسن اباذری در مدت سرپرستی فدراسیون اذعان داشت در راستای این تغییر و تحولات در راس هاکی کشور، هیات هاکی فارس هم اعضای هیات رییسه خود را به شرح زیر اعلام کرد.
فرهاد دریانوش بعنوان رئیس هیات رئیسه و   داوودی و   ظهرابی بعنوان اعضای هیات رئیسه و  زندیه بعنوان رئیس هیات شیراز و سرکارخانم  میری بعنوان نائب رییس و  توانگر بعنوان دبیر هیات هاکی استان  معرفی شدند.
اولین جلسه هیات رئیسه نیز روز ۲۵ اسفند برگزار شد که هدف گذاری بلند مدت و کوتاه مدت هیات مشخص گردید، از رئوس این اهداف میتوان به  برگزاری کلاسهای اموزشی مربیگری و داوری، راه اندازی مدارس هاکی و توسعه وجه همگانی ورزش هاکی، راه اندازی هاکی در دانشگاهها، شناساندن هر چه بیشتر رشته هاکی در سطح استان بعنوان تنها رشته ورزشی که به نام کشور عزیزمان ایران به ثبت رسیده است اشاره داشت.
•در پایان جلسه عاقبت بین ضمن تقدیر و تشکر از حضور و رهنمودهای دکتر دریانوش اذعان داشت :مسلما با وجود ایشان نوروز هاکی در فارس در راه است و از تمام ورزش دوستان دعوت کرد تا با توجه به جذابیتهای این رشته ورزشی  و  مسیر کوتاه و هموارقهرمانی و عضویت سهل الوصول  در تیمهای منتخب فارس و حتی  تیم ملی که در رشته هاکی وجود دارد  فرزندان خود را به مدارس هاکی بیاورند و یک مسیر ورزشی ایده ال را برای انها برنامه ریزی کنند .برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها