تیم فوتبال هنرمندان فارس تشکیل شد کد خبر : 2656 | تاریخ خبر:1397/12/26 | 12:52 PMتیم فوتبال هنرمندان فارس با اهداف خداپسندانه و خیرخواهانه با حضور هنرمندان فارس تشکیل شد.

هنرمندان همواره یکی از قشرهای تاثیر گذار و مظلوم از لحاظ حمایت بوده اند.
جامعه هنرمندان به عنوان روشنفکران جامعه علاوه بر پرداختن به کارهای هنری نیز در امور خیرخواهانه و  خداپسندانه پیش قدم می باشند.
هنرمندان دیار فارس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با تشکیل تیم فوتبال هنرمندان و با هدف کمک به نیازمندان  پا به این عرصه گذارده است.
اهورا خورشیدی یکی از موسسان تیم فوتبال هنرمندان فارس بابیان اینکه این تیم بنا بود سال قبل راه اندازی شود ولی به دلیل وجود برخی از مشکلات این امکان فراهم نشد افزود: تیم فوتبال هنرمندان فارس با حمایت های بی دریغ اداره فرهنگ و ارشاد فارس با اهداف خیرخواهانه و خداپسندانه تشکیل و به عنوان اولین حضور خود در زمین بناست در اردیبهشت ماه سال آینده همزمان با روز شیراز به مصاف تیم فوتبال هنرمندان کشور برود
وی ادامه داد: همواره جای خالی چنین تیم ورزشی در شیراز و فارس احساس میشد.
ورزش نیز یک هنر بوده و اساسا پیوند هنر و ورزش جدا نشدنی است.  به همین منظور از تمامی هنرمندان در عرصه های مختلف دعوت به عمل آمده که در کنار هم به دور از هرگونه اختلاف و دلخوری با لباس متحد این تیم را همراهی کنند تا به مصاف حریفان برود.
گفتنی است این هنرمند بازیگر سینما و تلویزیون می باشد

پیام هاشم پور که در تولید فیلم و سریال فعالیت دارد به عنوان  یکی دیگر از موسسان این تیم با اشاره به اینکه همکاران و دوستان هنرمند فارس را در قالب این تیم گرد هم آورده ایم ادامه داد: همان طور که استان فارس در هنر حرف برای گفتن دارند لازم بود که در حیطه ورزش نیز وارد شده و با کسب تجربه در این عرصه نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.
وی افزود:  تمامی هنرمندان در این تیم با رفاقت و صمیمت اهداف تیم را که همانا خیرخواهانه و خداپسندانه است را دنبال میکنند اما در این بین می‌بایست مسئولین هنر دوست حمایت های مادی و معنوی در اختیار این تیم قرار دهند تا این تیم به جایگاه اصلی خود برسد.
گفتنی است بازار فرش حجازی به عنوان حامی مالی این تیم تمامی هزینه‌های آن را متقبل شده است.
از مردم هنردوست و ورزش دوست فارس بخصوص پیشکسوتان عزیز در عرصه هنر و ورزش تقاضا می کند که حمایت های مالی و معنوی خود را از این تیم فوتبال دریغ نکنندبرای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها