دوره مربیگری "سی ایران"در در رشته فوتبال در شیراز برگزار شد . کد خبر : 2652 | تاریخ خبر:1397/12/22 | 1:22 PM


در حاشپه پایان یه این دوره به سراغ ناصر عامری(جانی خانی) مدرس این دوره رفتیم و گفتگویی با وی ترتیب دادیم .

وی به خبرنگار ما گفت:این دوره ابتدای راه مربیگری کسانی است که تازه فوتبال را کنار گذاشته اند یا در پیاان راه بازیگری قرار دارند.

شرکت کنندگان در این دوره خوشبختانه از لحاظ بدنی در شرایط خوبی بسر میبردند ،این دور هفت روز به طول انجامید.

وی ادامه داد:در طی این هفت روز اموزش های تئوری و عملی به ورزشکاران داده شد البته چارچوب کار آموزش های عملی بود،چرا که در فوتبال اکثر موارد در عمل و در چارچوب زمین اجرا می شود.

در هر روز آموزش این دوره،  دو جلسه تئوری و دو جلسه عملی صبح و عصربرگزار شد و 25 نفر در ان شرکت کردند.

عامری  با بیان اینکه ظاهرا قرار است زین پس دوره های مربیگری سطح "بی ایران"به جای "سی آسیا" برگزار شود اظهار داشت:کسانی که موفق می شوند دوره را با نمرات بالایی بگذرانند به کلاس بی ایران یا سی اسیا توصیه می شوند.

وی با اعلام اینکه رکن اساسی ورود به هر زمینه ای آموزش است افزود:اگر اهمیت آموزش در دستور کار قرار گیرد موفقیت خیلی نزدیک میشود ، در این راه باید توانایی شرکت کنندگان و بالا بردن کیفیت آموزش را مدنطر داشته باشیم.

هر چقدر بتوانیم از نطر کیفی آموزش را ارتقا دهیم حرکت رو به جلو فوتبال بیشتر خواهد شد ،هدف اصلی ما اینست که مربیان به رده های پایه کمک بیشتری کنند ،هر چقدر بازیکنان در رده های پایه کیفیت بیشتری پیدا کنند در آینده بازیکنان بهتری خواهند شد .

وی تاکیدکرد:سطح آموزشی این دوره برای آموزش بازیکنان پایه تدارک دیده شده بود و نباید توقع داشت همه اصول مربیگری در آن تدریس شودو سلسله مراتب آموزشی در آن در نظر گرفته شد .

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها