گردهمایی هیات والیبال در بخش بانوان با تقدیر از بهرام زاده برگزار شد کد خبر : 2651 | تاریخ خبر:1397/12/21 | 11:24 PM

اولین گردهمایی جامعه والیبال شهرستان شیراز با حضور اعضای هیات والیبال استان فارس و شهرستان شیراز در سالن اجتماعات صنعت و معدن فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال شهرستان شیراز ،در این جلسه عباس پور نایب رئیس هیات والیبال استان فارس اظهار داشت :رسیدن به استانداردهای جهانی و فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و تبدیل شدن به یکی از قطب های اصلی والیبال بانوان ایران، از اهداف بلند مدت ما می باشد.

جمع آوری اطلاعات برای ایجاد بانک اطلاعاتی جامعه والیبال، تشکیل کمیته های مختلف هیات والیبال در استان و شهرستان ، راه اندازی کانال اطلاع رسانی والیبال، برگزاری جلسات کمیته های استان شهرستان از دیگر فصول کاری ما برای آینده خواهند بود. 

وی با اشاره به برگزاری مسابقات به شکل منطقه ای ، جلسه با سرپرستان خاطر نشان کرد :تدوین برنامه های راهبردی برای سال 98 اولویت ماست، برگزاری مسابقات نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسال در اردیبهشت و خرداد ماه در برنامه ما قرار دارد و لیگ قهرمانی استان را مهر و آبان 98 برگزار خواهیم کرد. 

وی به رعایت اخلاق تاکید کرد و ادامه داد:رعایت مسائل اخلاقی در بین قشر داوران و مربیان می‌تواند باعث فرهنگ سازی و الگو پذیری بازیکنان شود،ما به عنوان مسئولان والیبال باید باعث رشد بازیکنان این رشته شویم ‌. عباسپور بستن قرارداد سوری با بازیکنان را نادرست خواند و گفت :مربیان وداوران با درجه بندی که در بانک اطلاعاتی ارزیابی می‌شود در امور مختلف بکار گرفته می‌شوند و می‌توانند داوری یا مربیگری کنند، باید زمینه ای محیا شود تا همه مربیان بتوانند فعالیت خود را ادامه دهند و مربیگری به عده ای خاص محدود نشود. 

مربیان رده های سنی مختلف باید متفاوت باشند و هر کسی نتواند از کلمه "آکادمی" استفاده کند چرا که تاسیس آکادمی قوانین و امکانات خاصی را می‌طلبد که حتی در فوتبال آن را نداریم

.در ادامه این جلسه جمشیدی نایب رئیس والیبال شهرستان شیراز که در این نشست حضور داشت از زحمات بهرام زاده نایب رئیس سابق هیات والیبال شهرستان شیراز تقدیر کرد و گفت:هدف تیم ما رشد و توسعه والیبال است.
عدم استفاده از مربیان در تمام رده های سنی و محدود شدن انها با توجه به توانایی های کار در رده ای خاص باید مورد توجه باشد.
وی ادامه داد: پرورش و نخبه سازی و استعداد یابی سرلوحه کاری ماست، می خواهیم از تمام پتانسیل مربیان جوان استفاده کنیم، نقش مربی در تمام رشته های ورزشی کتمان ناپذیر است.
جمشیدی خاطر نشان کرد :امیدوارم در سال 98 پایگاهی در شمال و مرکز شهر شیراز برای والیبال بانوان ایجاد شود.
وی گفت:به دنبال ایجادبستری برای تبادل نظرات و انتقال اطلاعات  بین مربیان خواهیم بود.از تمام ظرفیت های شهرستان شیراز در امر مربیگری و داوری والیبال استفاده خواهیم کرد و مسابقات باشگاهی را در زمانهای مشخصی مثل بعد از اتمام امتحانات برگزار خواهیم کرد.
نایب رییس هیات والیبال شیراز تاکید کرد مسابقات را در دسته های مختلف با حضور 12تیم دردسته یک،16تیم در دسته دو و بقیه ی تیم ها در دسته سه اجرا خواهد شد.
یکی از اهداف برگزاری لیگ دسته سه بازآموزی داوران و زمینه سازی کسب تجربه داوران،مربیان و بازیکنان خواهدبود.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها