جلسه بخش بانوان هیات والیبال شهرستان شیراز برگزار شد کد خبر : 2650 | تاریخ خبر:1397/12/21 | 1:16 AM

اولین جلسه بخش بانوان هیات والیبال شهرستان شیراز با اعضای جدید در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات والیبال شهرستان شیراز ،هیات والیبال شهرستان شیراز هفته پیش با تغییر نائب رئیس خود، مهر انگیز جمشدی را به عنوان نائب رئیس معرفی کرد، پیش از این بهرام زاده در این سمت مشغول به فعالیت بود.
جمشیدی با انتخاب مسئولان کمیته های مختلف اولین جلسه این هیات را با هدف معرفی و چشم انداز والیبال بانوان شیراز در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار کرد.
دراین جلسه جمشیدی با خوش آمد گویی به اعضای جدید، به اهداف و برنامه های مد نظر خود را در بخش بانوان والیبال شیراز اشاره کرد و گفت :بدنبال استفاده از پتانسیل موجود بخصوص در مدارس آموزش و پرورش است تا از جمعیت موجود در این بخش  برای پیشرفت والیبال استفاده کند.
جذب افراد نخبه و استعداد یابی یکی از اولویت های اصلی بخش بانوان هیات والیبال خواهد بود.
وی با اشاره به بکارگیری افراد متخصص در زمینه علمی و آموزشی ادامه داد :برای پیشبرد اهدافمان بدنبال بکارگیری متخصصینی هستیم که بتوانند در زمینه های مختلف مثل استعداد یابی به هیات کمک کنند.
پرورش و گسترش بازیکنان و تیم های پایه، تخصیص سالن جهت تمرینات تیم های منتخب، استفاده از پتانسیل  مربیان فعال با توجه به اخلاق و فن، از دیگر مواردی بود که جمشیدی  در این جلسه به آن شاره کرد.
نایب رئیس هیات والیبال شهرستان شیراز افزود : از پیشنهادات و انتقادات در جهت بهبود عملکرد بانوان  هیات والیبال استفاده خواهیم کرد و با همدلی و یکدستی مجموعه همکاران و مربیان و داوران و اهالی والیبال می‌خواهیم گام های درستی در جهت پیشرفت والیبال برداریم.
جمشیدی تاکید کرد :در وهله بعدی، نیاز خود را در جهت برگزاری دوره های آموزشی و کلاس های مربیگری و داوری را ارزیابی خواهیم کرد و با مشخص شدن حیطه کار ی افراد بدنبال ارتقای فعالان داوری، مربیگری و.. خواهیم بود. در ادامه جلسه مژگان  مکرمی مسئول کمیته مسابقات بانوان  که در این جلسه حاضر بود گفت :باید بدنبال استفاده از اسپانسر های موجود و جذب آن برای پیشبرد والیبال حرفه ای در شیراز باشیم.
وی ادامه داد :برنامه ریزی و مشخص شدن تقویم سالیانه دیگر برنامه ما خواهد بود، و باید با تفکیک تیم های رده های مختلف در لیگ های متفاوت برنامه ریزی کنیم. 

لیلا میرازیی مسئول کمیته مربیان بانوان  در ادامه گفت :با بوجود آمدن زمینه های  مساعد مطمئنا ایده های جدیدی به کار برده خواهد شد تا بتوان به اهداف موردنظر رسید.

پروین چشم گرم مسئول کمیته استعدادیابی  هم با بیان اینکه محدود کردن افراد حاضر در دوره های آموزشی، استفاده از مربیان پست های مختلف در پست تخصصی والیبال ، ایجاد مدرسه والیبال و استعدادیابی برنانه های مهمی هستند که باید اجرایی شود نظرات خود را گفت.

در ادامه مینا روستا مسئول کمیته آموزش  بانوان والیبال به اجرای برنامه های به صورت تیمی اشاره کرد و افتتاح مدرسه والیبال را مفید دانست. 

مسئولین کمیته های هیات والیبال بانوان شهرستان شیراز منصوب شدند.


گفتنی است پیش از این جلسه  نعمت الله گودرزی  رییس محترم هیات والیبال شهرستان شیراز باپیشنهاد نائب رییس شیرازدر احکام جداگانه ای  ،مسئولین کمیته های بانوان را منصوب کرد که به شرح زیر اعلام می‌شود .


-دبیر نائب رییس بانوان:مریم گودرزی

-مسئول کمیته داوران بانوان : محبوبه زرنویس زاده

-مسئول کمیته برنامه ریزی وبرگزاری مسابقا بانوان مژگان مکرمی

-مسئول کمیته آموزش بانوان: میناروستا

-مسئول کمیته مربیان بانوان : لیلا میرزایی

-مسئول کمیته استعدادیابی بانوان:پروین چشم گرم

مسئول روابط عمومی: زهرا زارعی 
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها