سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان :همواره از فارس خبر های خوبی می‌شنویم کد خبر : 2646 | تاریخ خبر:1397/12/18 | 12:05 PM

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که صبح امروز برای افتتاح 5 پروژه ورزشی وارد شیراز شده بود از مجموعه ورزشی در حال ساخت شش هزار نفری شیراز دیدن کرد. در بازدید از مجموعه شش هزار نفری شیراز گفت:این سالن جز ده سالن بزرگی است که احداث آن در مراکز استان های مختلف از 10 تا 15 سال پیش آغاز شده بود اما کارو فعالیت عمرانی آنها متوقف شد، ما از نزدیک به دوسال پیش توانستیم با وجود محدودیت های منابعی که بود در این پروژه ها، برای افتتاح شروع بکار کنیم.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت :از این ده پروژه ها دو تا سه پروژه نسبت به دیگران پیشرفت دیگری داشته اند که سالن شش هزار نفری شیراز یکی از آنهاست.

امیدواریم تا هفته دولت 98 پروژه شیراز و شهرهایی مثل کرج، سنندج، کرمانشاه و ساری آماده افتتاح شوند.

وی ادامه داد :این پروژه 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با توجه به مصالح موجود در آن می‌توان این پیشرفت را 75تا 80 درصد دانست، این سالن در صورت تکمیل یکی از سالن های زیبای ایران خواهد شد که در کنار ورزشگاه زیبای پارس فارس را در شرایط خوبی برای میزبانی و برگزاری مسابقات قرار می‌دهد.

سلطانی فر تاکید کرد :فارس از نظر ورزشی شرایط مطلوبی دارد و در سال های اخیر از نظر زیر ساخت و برگزاری مسابقات و رویدادهای مختلف بین المللی و کشوری عملکرد مطلوبی داشته است.

ما همواره از فارس خبرهای خوبی شنیده ایم و امیدوارم این خبر ها در آینده بیشتر شنیده شود.

وی گفت:یکی از خلأهای موجود در فارس نداشتن تیم لیگ برتری فوتبال است چون در گذشته با حضور فجر و برق فارس دارای دوسهمیه بود، در حال حاضر نیز فوتبالیست های خوبی از فارس در تیم های مختلف لیگ برتری حضور دارند. امیدواریم با حمایت رحیمی استاندار فارس و مسئولین فارس ، و مجموعه همکاران ما در اداره ورزش و جوانان این خلا نیز پر شود .برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها