13 شیرازی در لیگ های کشوری والیبال ایران ؛ رضوی در فینال لیگ والیبال ،نماینده شیراز خواهد بود کد خبر : 2645 | تاریخ خبر:1397/12/16 | 12:18 PM


لیگ برتر والیبال ایران برای شناخت تیم های فینالیست برگزار شد ،در این دیدار ها دو بازیگن شیراز در ترکیب دو تیم پیام مشهد و شهرداری ورامین حضور داشتند .


دیدار های نیمه نهایی در شرایطی که به نظر می رسید دیدارهای دوم از نیمه نهایی لیگ برتر والیبال حساس و نزدیک پیگیری شود، برنده های بازی نخست خیلی راحت توانستند از سد رقبای خود عبور کرده و فینالیست شوند.

امین سجادی در تیم پیام مشهد و امین رضوی در تیم شهرداری ورامین نمایندگان شیراز در نیمه نهایی لیگ برتر والیبال ایران بودند،که با برتری شهرداری ورامین رضوی را در فینال لیگ برتر والیبال خواهیم دید.
رویارویی پیام مشهد و شهرداری ورامین که در بازی اول جنجالی شده بود و محرومیت محمد موسوی، بازیکن کلیدی مشهدی ها را هم در پی داشت، در شرایطی با حساب 3 بر صفر به سود ورامینی ها به پایان رسید که پیام نتوانست از حضور تماشاگران پرشور خود استفاده کند.در طول این مسابقه با وجود استفاده از ویدیوچک بازهم مربیان و بازیکنان 2 تیم اعتراض هایی را به قضاوت داور داشتند، اما جنجال های بازی اول تکرار نشد.

والیبال شیراز رضا محمود آبادی را در طول لیگ برتر والیبال در تیم درنا داشت،تیم درنا متشکل از بازیکنان تیم ملی نوجوانان است که برای کسب تجربه در لیگ برتر بزرگسال حضور یافتند.


در بازی دیگر که به میزبانی خانه والیبال تهران و با حضور ایگور کولاکوویچ انجام شد، سایپا توانست مثل بازی رفت برنده از زمین بیرون بیاید. شاگردان عطایی که برخلاف مرحله گروهی و دور اول پلی آف شاداب نبودند، نتوانستند شکست خانگی بازی اول را جبران کنند و در 3 ست متوالی نتیجه را به نارنجی پوشان واگذار کردند.بدین ترتیب تا چند روز دیگر مرحله نهایی لیگ برتر والیبال به میزبانی شهر تبریز برگزار می شود؛ به این ترتیب که سایپا و شهرداری ورامین در فینال به صورت 2 از 3 قهرمان را مشخص خواهند کرد و کاله و پیام هم در تک دیدار رده بندی برای مقام سومی می جنگند.

الهام فلاح و نگار کیانی نیز در تیم های دو باهم و توکا شیرازی های لیگ برتر والیبال بانوان بودند،علی زارع و حسین رضوی نیز دو نماینده شیرزا در لیگ دسته اول بودند.

گفتنی است شیرازی ها 6 نماینده نیز در تیم برکه خنج داشتند که با نایب قهرمانی در لیگ دسته دوم فصل اینده در لیگ دسته اول حاضر میشود.

با وجود چنین پتانسیلی توقع می رود حامیان مالی و حتی شهرداری پیشقدم شوندو شیراز را در لیگ برتر و دسته اول والیبال صاحب نماینده کنند،شیراز در سال جاری رضا محمودآبادی را در تیم ملی نوجوانان،علی زارع در تیم ملی جوانان،میناروستا،نگار کیانی و الهام فلاح را در تیم ملی والیبال بانوان داشت .برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها