تکواندو شیراز قهرمان بلامنازع استان شد کد خبر : 2639 | تاریخ خبر:1397/12/02 | 11:43 AM

قهرمانی مقتدرانه هیات تکواندو شیراز در یازدهمین دوره لیگ برتر استان جام زنده یا استاد اسفندیار زین الدینی و عبدالحمید قنواتی.
در این رویداد تیم هیات شیراز در رده خردسالان و نوجوانان مقتدرانه و بعد از انجام نه بازی جام قهرمانی را از آن خود کرد و در رده نونهالان هم به مقام سومی مسابقات دست یافت. 
در این دوره از مسابقات قهرمانان شیرازی توانستند  عناوین انفرادی زیادی را هن از آن خود کنند، به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در بخش مسابقات قرآنی ابوالفضل صفری از هیات شیراز مدال طلا را کسب کرد، در بخش انتخاب بهترین سرمربی  علی محمد رشیدیان سرمربی تیم نوجوانان و رضا روشن عالم سرمربی تیم خردسالان به عنوان سرمربی برتر انتخاب شدند، در بخش فنی ترین بازیکن محمد شیرازی فر در بخش نوجوانان و عرفان دهقان در بخش خردسالان به عنوان های برتر انتخاب شدند. 
در بخش بهترین داور  جمال الدین زارع، محمد کشایی داوران شیرازی به عنوان بهترین داور انتخاب شدند. 
دبیر هیات تکواندو شیراز در این ارتباط از فروزان ریاست هیات شیراز و مربیان بازیکن ساز که بی ادعا در این موفقیت سهیم بودند تشکر کرد و گفت :این نشان از قدرت تکواندو شهر شیراز است که در مسیر اصلی خودبعد از این مسابقات به فکر فتح سکوهای کشوری میباشد. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها