مسابقه دو همگانی جایزه بزرگ به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب در شیراز برگزار شد (عکس) کد خبر : 2637 | تاریخ خبر:1397/11/27 | 5:24 PM

مدیر تربیت بدنی شهرداری شیراز گفت: مسابقه دو همگانی جایزه بزرگ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شیراز برگزار شد.

یحیی زارع اظهار کرد: مسابقه دو همگانی جایزه بزرگ شیراز به مسافت ۵ کیلومتر با حضور نزدیک به ۵۰۰ نفر شرکت کننده در این شهر برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با همکاری هیات دو و میدانی شهرستان شیراز در روز جمعه مورخ ۲۶ بهمن ماه ۹۷ برگزار شد.

رئیس اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز بیان کرد: شرکت‌کنندگان از طریق ثبت اطلاعات در سامانه معرفی شده ثبت‌نام و  شماره خود را دریافت کردند.

زارع با بیان اینکه در پایان این مسابقات که در مجموعه ورزشی دانشگاه شیراز برگزار شد به ۱۰ نفر اول مسابقات جوایز نقدی به مبلغ ۱۲ میلیون تومان اهدا شد، تصریح کرد: نفر اول مسابقات ۳ میلیون تومان و مابقی نفرات به ترتیب رتبه جوایز خود را دریافت کردند.

به گفته وی نفرات برتر این مسابقات حسن عابدی، محمد جواد صیادی، مسلم نیادوست، علیرضا خطیبی، علیرضا نوری، احمد فرود، حسین نیرومند، بهرام پرورش، سید محمد علی حسینی و سید مهدی شریفی بودند.
مدیر تربیت بدنی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه در مراسم اختتامیه لیلا دودمان، عضو شورای اسلامی شهر شیراز و تعدادی از مسئولین نیز حضور داشتند، گفت: به ۷۰ نفر از شرکت‌کنندگان نیز به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا و همچنین به ۳ نفر از پیشکسوتان حاضر و خردسال‌ترین شرکت‌کننده در مسابقات نیز جوایزی اهدا شد.

 داوری این مسابقات را آقایان نوحه‌خوان، صغادی، مانیزان، فرقانی و زارع بر عهده داشتند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها