مسابقات قهرمانی موتورکراس قهرمانی فارس برگزار شد کد خبر : 2632 | تاریخ خبر:1397/11/27 | 4:38 PM


مدیر روابط عمومی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان فارس از برگزاری مسابقات موتورکراس قهرمانی استان فارس به میزبانی گراش خبر داد.
 محمد گلریز گفت: مسابقات موتور کراس قهرمانی فارس با حضور ۱۶ موتورسوار در سه کلاس ۲۵۰ سی سی، ۴۵۰سی سی و آزاد برگزار شد.

وی گفت: موتورسوارانی از شهرستان‌های شیراز، لامرد، جهرم و گراش به همراه چند میهمان از سایر استان‌ها در این رقابت‌ها که روز جمعه ۲۶ بهمن ماه ۹۷ برگزار شد حضور داشتند.

گلریز گفت: در این دوره از رقابت‌ها، در کلاس ۲۵۰ سی سی علی برزوزاده، وحید عباسی و نیما مهرعلیزاده مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در کلاس ۴۵۰ سی سی، علی گوشه نشین، مهران عسکری و محمد زائری و در کلاس آزاد علی برزوزاده، علی گوشه نشین و مهران عسکری، مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

گلریز همچنین با اشاره به برگزاری پنجمین و آخرین مرحله رقابت های اتومبیلرانی سرعت به میزبانی تهران در روز جمعه ۲۶ بهمن، گفت: این رقابت‌ها در کلاس‌های پژو ۴۰۵ ، پژو ۲۰۶ ، BP   استانداد،  ۱۶۰۰ GT  ، پراید اختصاصی ، پراید  GT  ، سوپر  ۲۰۰۰    ، GT  ۴۰۰۰   از ساعت ۱۰صبح شروع و ساعت ۱۴ نیز با شناخت نفرات برتر و توزیع جوایز خاتمه یافت .

مدیر روابط عمومی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی فارس گفت:  در این دوره از مسابقات ۹۰ اتومبیلران از سراسر کشور شرکت داشتند و احمدرضا افشاری تنها نماینده فارس، موفق به کسب دو مقام سومی در کلاس بی پی اختصاصی و پراید جی تی کسب کندبرای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها