مسابقات والیبال جوانان شیراز ویژه دهه فجر پایان یافت کد خبر : 2623 | تاریخ خبر:1397/11/17 | 9:16 AM

هیات والیبال شهرستان شیراز بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجروچهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یکدوره مسابقه بین جوانان این شهرستان را برگزار نمود .

رقابتها با حضور ۱۳ تیم در چهار گروه از ۲۷ دی ماه آغاز شد و پس از پایان بازیها در مرحله مقدماتی از هر گروه دو تیم بعنوان تیمهای اول و دوم گروه خود به مرحله حذفی راه پیدا کردند.
از گروه اول پدیده و فجرشهید سپاسی ب، از گروه دوم پارس مهر با  صدرا الف،ازگروه سوم دراک الف  با نام آوران و از گروه چهارم داژو با دراک ب به دور بعد راه یافتند. 
پس از برگزاری رقابتها در مرحله حذفی چهره چهارتیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص گردید .
پدیده، دراک الف، .نام آوران و داژو این چهارتیم بودند. 
مسابقات ضربدری روز یکشنبه مورخ  ۱۴  بهمن ماه برگزار گردید که دو تیم نام آوران و پدیده با قبول شکست برابر حریف خود به رقابت رده بندی و دوتیم دراک و داژو به فینال این رقابتها راه یافتند. 
مسابقات رده بندی و فینال روز سه شنبه مورخ  ۱۶ بهمن ماه از ساعت ۱۷در سالن دراک با حضور دکتر مقیمی رییس هیات والیبال استان برگزار گردید که سرانجام پس از برگزاری  ۲۵ بازی در چهار مرحله  تیم نام آوران مقام سوم، داژو مقام دوم  و دراک  مقام اول و قهرمان این دوره از مسابقات والیبال جوانان شهرستان شیراز گردید.
در پایان رقابتها و مراسم اختتامیه حکم وجام قهرمانی که توسط هیات والیبال شهرستان شیراز تهیه شده بود به تیمهای اول تا سوم اهداء کردید.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها