خانه ورزش کودیان افتتاح شد کد خبر : 2442 | تاریخ خبر:1397/08/03 | 9:20 AM

در اخرین روز از هفته تربیت بدنی که روز ورزش روستایی نام داشت خانه ورزش یکی از روستاهای شیراز افتتاح شد

توسعه ورزش در مناطق روستایی میتواند باعث شکوفایی هر چه بیشتر استعداد های ناب ورزشی در روستاها شود ،اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در هفته تربیت بدنی در ادامه فعالیت های خود خانه ورزش روستای کودیان را تجهیز و افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،این خانه ورزش با حضور اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،سید کمال پاک فطرت مدیر کل روستایی عشایری استانداری فارس ،معاونین اداره ورزش و جوانان و تنی چند از روسای ادارات شهرستان شیراز و مردم روستای کودیان افتتاح شد .

در این مراسم حسن زاده با بیان اینکه برای مسئولین صحبت کردن در حضور مردم روستا بخاطر امکانات کمی که دارند  سخت است ،گفت:ما کمبود های ورزشی را میدانیم و مهم تر از این میدانیم در روستاها چه استعداد های ورزشی نهفته است و بهمین خاطر بدنبال این هستیم طرح های خود را در روستاها افزایش دهیم .

وی با عنوان اینکه بسیاری از قهرمانان و ورزشکاران از دل روستا ها به جامعه معرفی شده اند ادامه داد:در اولین مرحله خدمات رسانی به روستاها سعی خواهیم کرد تمرکزمان را بر روی افزایش امکانات و تجهیزات ورزشی بگذاریم .

در ادامه سید کمال پاک فطرت مدیر کل روستایی استانداری فارس با بیان اینکه روستاها مهد استعداد های ورزشی هستند گفت:بخاطر حضورم در این سمت  با مشکلات روستاییان اشنایی دارم ،مردم این منظقه لطمات زیادی از باغ شهری های احداث شده در این مناطق خورده اند و این باغ شهری ها به مردم کم برخوردار روستاهایی مثل کودیان آسیب زده است .

وی در پایان خواستار مطالبه گری نمایندگان روستاها در دهیاری ها و شورای روستاها شد .برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها