دربی در دربی! کد خبر : 2440 | تاریخ خبر:1397/06/31 | 8:24 AM

در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایران، جدال شیرازی ها با شیرازی های ماهشهر در ورزشگاه پارس برگزار می شود

 

هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایران  شنبه(امروز) و یک شنبه برگزار خواهد شد و تیم فوتبال قشقایی شیراز در یکی از دیدار های حساس با تیم آخر جدول بازی خواهد کرد.

شهرداری ماهشهر که در فصل جاری با در اختیار گرفتن اسکلت اصلی آینده سازان برق جدید فارس، بدنبال تکرار نتایج خوب این تیم شیرازی بودند فصل خوبی را پشت سر نمی گذراد.

هدایت این تیم بر عهده داوود مهابادی است که سه مربی شیرازی را در کادر فنی خود جای داده است. سعید غلام زاده، احتشام ساسانی و محمد امین صنایع سه مربی فصل پیش برق جدید فارس هستند که در کنار مهابادی روی نیمکت شهرداری ماهشهر می‌نشینند.

د ر مقابل تیم قشقایی که با همین داوود مهابادی شروع کرده بود، حالا هدایت خود را در دستان ابراهیم طالبی می‌بیند که پس از اصغر اکبری و مهرداد شکاری چهارمین سرمربی قشقایی در فصل جاریست.

قشقایی ها از 4 بازی گذشته خود دو برد، یک تساوی و یک شکست بدست آورده اند که این تیم را با هفت امتیاز در رده 6 جدول قرار داده است.

شهرداری ماهشهر که هفته سوم را استراحت داشت هر سه بازی ابتدایی خود را باخته و با صفر امتیاز در رده آخر جدول قرار گرفته است.

قشقایی در هفته اول در شیراز برابر مس کرمان شکست خورد، در هفته دوم در خانه ملوان انزلی به تساوی رسید، در هفته سوم پرسپولیس پاکدشت را در خانه از پیش رو برداشت و در هفته چهارم سیاه جامگان را درمشهد شکست داد.

تیم ماهشهری درهفته اول به مس کرمان باخته است، در هفته دوم در برابر اکسین و در هفته چهارم نیز از آلومینیوم اراک شکست خورده است.

دیدار دو تیم شنبه 31 شهریور ماه از ساعت 16 در ورزشگاه پارس برگزار می شود.

این دیدار به نوعی دربی تیم شیرازی با شیرازی های تیم ماهشهر محسوب می شود که در بین بازیکنانشان نیز چند بازیکن شیرازی می‌بینند است تا قشقایی که قرار است هفته آینده برابر فجر شهید سپاسی قرار بگیرد با تجربه بیشتری برابر تیم زرد پوش فجر دربی را برگزار کند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها