رئیس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری شهرستان شیراز :برای چهارمین سال متوالی فارس هیات برتر کشور شد کد خبر : 2433 | تاریخ خبر:1397/06/25 | 10:36 AM

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،دانشور رئیس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری شیرازاطهار داشت : افتخارى ديگر براى جامعه ورزش وهيات موتور سوارى واتومبيلرانى استان فارس بدست آمد.

باتلاش وهمت وغيرت ورزشكاران ، مسئولين كميته هاى زير مجموعه هيات وحمايت مسئولين براى چهارمين سال متوالى (٩٣،٩٤،٩٥)در سال ٩٦هم هيات استان فارس با بالاترين امتياز ازطرف فدراسيون موتورسوارى واتومبيلرانى جمهورى اسلامى ايران به عنوان استان برتركشورانتخاب شد که اين افتخار تقديم به جامعه ورزش استان فارس وورزش شهر راز میکنیم.

این افتخار در سال 96 با برگزاری میزبانی های مسابقات کشوری در استان فارس،اعزا تیم های اتومبیلرانی و موتورسواری در تمام رشته ها به مسابقات کشوری و کسب مدال ها های متعدد بدست امد.در کنار این فعالیت ها ،مسابقات داخلی استانی و شهرستانی انجام شدو تعداد ورزشکاران سازمان یافته و بیمه شده را افزایش دادیم .

در جلسات و همایش های فدراسیون حضوری فعال داشتیم و اردوهای اموزشی خوبی در استان برگزار کردیم .

وی در باره آخرین حضور فارسی ها در مسابقات کشوری گفت:چهارمین راند مسابقه اتومبیل‌رانی اسلالوم قهرمانی کشور با حضور ۷۶ راننده از ۲۱ استان به میزبانی پیست بین‌المللی سوپرکارت آیلند برگزار شد.

؛ اين رقابت‌ها در پنج کلاس منفی۱۵۰۰ سی‌سی بانوان، مثبت ۱۵۰۰ سی‌سی بانوان، منفی ۱۵۰۰ سی‌سی آقایان، مثبت ۱۵۰۰ آقایان و کلاس آزاد روز جمعه ۹ شهریورماه سال جاری و با استقبال قابل‌توجه علاقه‌مندان به ورزش‌های موتوری انجام شد.

در کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی‌سی آقایان سیدعلی پورشهید از استان فارس، مهرداد صفری از اصفهان و میثم زمانی از یزدعناوین اول، دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.


دانشور ادامه داد:مرحله دوم مسابقات آفرود قهرمانی کشور به میزبانی منطقه آزاد ماکو در استان آذربایجان غربی برگزار شد.


این رقابت روز جمعه ۱۶ شهریور ماه برای اولین بار در ماکو برگزار شد.


در این رویداد ۹۰ آفرودکار از استان‌های مختلف حضور داشتند که تهران با ۱۳ آفرودکار مازندران با ۸ شرکت‌کننده و استان‌های فارس و قزوین نیز با ۴ و ۸ آفرودکار در مسابقات حضور پیدا کرده‌ بودند، امسال برای اولین بار ۶ شرکت‌کننده نیز از شهر میزبان یعنی ماکو پشت خط استارت قرار داشتند که در پایان پس از رقابتی تماشایی در کلاس اول حسن کامکار از استان فارس، سیاوش عباسی از آذربایجان غربی و محمدرضا صبوری از قزوین به ترتیب اول تا سوم شدند. 


. وی افزود: مرحله دوم مسابقات درگ قهرمانی کشوربه میزبانی استان البرز برگزار شد.


این مسابقه با حضور ۷۰ شرکت کننده برتر از استان های سراسر کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه یکم و دوم شهریور ماه در پیست گرمدره(انتهای بزرگراه همت) برگزار شد -نوید مزارعی و علی دهقان از فارس در کلاس ها مختلف دوم سوم شدند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها