هیات فوتبال شیراز برگزار کرد/نسل جدید داوران شیرازی پرچم بدست گرفتند کد خبر : 2429 | تاریخ خبر:1397/06/22 | 1:34 PM

کلاس داوری درجه سه ایران در شیراز در حال برگزاری است

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،با درخشش علیرضا فغانی فغانی در جام جهانی در رویدادهای  مثل المپیک به نظر طرفداران و علاقمندان به حضور داوری روز به روز بیشتر می‌شوند. در حاشیه این کلاس علی شهریار زاده رئیس کمیته داوران هیات فوتبال  شیراز از سطح بالاتری داوران شیراز خبر داد و گفت :در شیراز  در لیگ برتر مروجی را به عنوان کمک داور داریم که هر هفته شاهد قضاوت خوبی از او در مسابقات لیگ هستیم. وی ادامه داد:، رضاتا تارخ، علیرضا حیدر پناه و  ایمان کهیش داوران وسطی هستند که از شیراز در لیگ دسته اول حضور دارند و مرتضی هوشیار، سعید زیبا و عدنان پیروی نیز کمک داوران لیگ یکی شیراز هستند. 

شهریارزاده خاطر نشان کرد:شیراز در لیگ های دو و پایه نمایندگانی مثل رضا کریمی، علی سام، امیر حسن یزدانی، علی فرزان منش، محسن عباسی و محمد قنبری دارد که در آینده از آنها بیشتر خواهیم شنید. وی درباره داوران زن شیرازی نیز گفت:خانم فتحی داور بین المللی شیراز است که در جام ملت های آسیا در رشته فوتسال قضاوت کرد که در کنار او می‌توان خانم ابولحسن زاده را در داوری ملی نام برد. 

همچنین حسین امیری و محمد مهدی حقوقی ، جواد دهقان در لیگ برتر فوتسال حضور دارند ودر لیگ برتر ساحلی نیز شاهد قضاوت های فرشید حقیقت جو، علیرضا زارع و محمد رضا مجدالدین هستیم. 

رئیس کمیته داوران هیات فوتبال شیراز در ارتباط با برگزاری کلاس داوری درجه سه در شیراز گفت:کلاس، به مدت پنج روز در شهرستان شیراز برگزار شد که مدرس آن حیدر شکور است. این دوره با حضور بیست و یک نفر انجام می‌شود. 

 برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها