بهتاش فضلی به عنوان سرپرست هیات ورزش های همگانی شهرستان شیراز منصوب شد کد خبر : 2425 | تاریخ خبر:1397/06/19 | 2:39 PM

هیات ورزش های همگانی با جمعیتی 2700 هزار نفره در شیراز روبرو است و بر عکس هیات های دیگر که برنامه ریزی های خاص دارند باید نگرشی عمومی باید داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،مراسم تکریم و معارفه  رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان شیراز انجام شد و بهتاش فضلی به عنوان سرپرست جدید این هیات جایگزین هادی  شه دوست شد .

اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در این جلسه اطهار داشت :سیاست کاری ما اینست که تا زمانی که فردی به عنوان رئیس هیات با ما کار می‌کنداز او در هر زمینه ای که در حوزه ورزش و رشته خودش باشد حمایت می‌کنیم، مطمئنا پس از رفتن آقای شه دوست ارتباطات اداره ورزش و جوانان با ایشان قطع نخواهد شد.


وی ادامه داد:کار در هیات های ورزشی ضمن اینکه سخت است لذت زیادی دارد و باید به بهتاش فضلی تبریک گفت چرا که این لطف خداوند است که برخی اوقات برای انسان ها ظرفیتی  ایجاد می‌کند که  بتوانند به جامعه خدمت کنند. 

کار در هیات ها داوطلبانه است ، اما روسای هیات ها باید در این زمینه وقت بگذارند ،این فعالیت  نتايج خوبی خواهد داشت و می‌توان مثمر ثمر شد، کار در ورزش مقدس است و اگر بتوانیم نشاط گمشده جامعه را به آنها برگردانیم کار بزرگی کرده ایم. 

حسن زاده با بیان اینکه سازمان یونسکو نیز بر کارکرد ورزش تاکید دارد  ادامه داد:علاوه بر حضور در بازی های قهرمانی و حرفه ای، باید در ورزش های همگانی برنامه ریزی  و حضوری موثر داشته باشیم، باید ورزش همگانی باشد تا کمیت ایجاد شود ،کمیت ،کیفیت را بوجود می آورد.خوشبختانه در فارس با حضور آقای پاک  فطرت در زمینه ورزش های همگانی موفق بوده ایم، کار هیات های استانی  برنامه ریزی است و اگر هیات ها در شهرستان فعالیت خوبی داشته باشند و  کار های اجرایی به آنها سپرده شود ،باعث می شود در استان  نیز برنامه ریزی بهتری  انجام گیرد و آنها فقط به کار ستادی بپردازند.

وی از بی توجهی نمایندگان مجلس به ورزش در شیراز اظهار گلایه کرد:آنها باید توجه بیشتری به ورزش کنند، ما در انجام فعالیت خود دلسرد نمی شویم اما ناامید می شویم که چرا به این حوزه توجه نمی‌کنند و از تاثیر گذاری خود  استفاده نمی کنند. 

شهردار نیز در برنامه های کاری خود توجهی به ورزش ندارد و در تمام برنامه ها غیبت دارد و  برای مثال لایحه ورزش را  که سال  گذشته توسط اداره ورززش و جوانان نوشته شد بی جواب گذاشته است

در ادامه این مراسم سیروس پاک فطرت رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس  گفت:با توجه به غیبت هادی  شه دوست  در این مراسم ،تکریم ایشان در برنامه ای دیگرانجام می‌شود، هیات‌های ورزشی عمری چهار ساله دارند، اما حکم و ابلاغ جناب آقای شه دوست همزمان با پایان ابلاغ چهار ساله من در دوره قبلی  تمام شد، ایشان انصافا خوش درخشیدند، در دوره جدید اظهار تمایل به عدم همکاری کردند و  احساس کردند  نتوانند وقت کافی برای این هیات  بگذارند و اختیار تصمیم گیری به ما داده شد.هادی شه دوست   از موقعیت اجتماعی خود برای پیشبرد ورزش همگانی خوب استفاده کردند و ازین به بعد مشاور ارشد من در هیات استان هستند، اگر هیات استان سال گذشته مقام اول را در کشور بدست  آورد، بین 60 تا 70 درصد آن متعلق به شهرستان شیراز است .

وی ادامه داد:رئیس هیات شهرستان شیراز باید برای پیشبرد کارها وقت بگذارد، همچنان که من در این زمینه وقت می‌گذارم ،من سعی میکنم از نایب رئیس و دبیران هیات استان  بیشتر فعالیت کنم  و جلوتر از انها باشم و امیدورام در هیات شیراز نیز این اتفاق برای فضلی بیفتد.همراهی و همدلی برای ما در اولویت است.باید در شیراز به سراغ بخش ها، روستاها و دیگر نقاط شیراز باشیم، شهر شیراز توسط شهردار و اداره ورزش و جوانان برنامه های خود را پیش می‌برد.
هنر رئیس جدید  هیات شهرستان شیراز در گرفتن اسپانسر است و مردم برای سلامتی و نشاط و شادابی این کمک را به عنوان حامی مالی (در شرکت ها و دیگر بخش ها)به هیات ورزش های همگانی  خواهند کرد، ارتباط با  صدا و سیما را هم باید در اولویت قرار دهند.


پاک فطرت با بیان اینکه فارس دراجرای سند تحول در کشور اول شده است افزود:وقتی کسی خوب کار کرده نفر بعدی کار سخت تری خواهد داشت،چرا که هادی شه دوست در هیات ورزش های همگانی شیراز عملکرد خوبی داشت و این کار اقای بهتاش فضلی را سخت تر میکند.
در ادامه مراسم جوانمردی مسئول ورزش بانوان شهرستان شیراز  اظهار داشت:بخش بانوان شاید بیش از پنجاه درصد جمعیت هیات ورزش های همگانی را انجام می‌دهند ، باید برنامه ها ی مربوط به بانوان را به ما اطلاع رسانی کنید و این بخش را مورد پوشش کامل قرار دهید .این بخش گزارش های عملکردی  شما را از  طریق سامانه اداری و خبری به  وزارت ورزش و جوانان اطلاع خواهد داد و در آخر هم از هادی شه دوست که در هیات شیراز فعالیت بالایی داشت تشکر ویژه ای میکنم.
.فضلی سرپرست جدید هیات ورزش های همگانی در این مراسم گفت :خدایا تورا شکر میکنم  که به من نعمت توکل و رضا عطاکردی ،خوشحال  و خرسندم که قرار است در مجموعه ورزش شیراز، به عنوان یک شهروند به شهر شیراز خدمت کنم.

وی ضمن تبریک ویژه  به اقای حیدر علی کامیاب و  اردشیر  حسن زاده که به عنوان مدیر نمونه استان و شهرستان  انتخاب شدند خاطر نشان کرد:از انها به خاطر اعتمادی که به من داشتند تشکر میکنم و همچنین از هادی  شه دوست رئیس سابق هیات نیز  تشکر ویژه میکنم که در ورزش همگانی ردپای خوبی به جای گذاشته اند و امید دارم رو سفید از این مسئولیت بیرون بیایم.

دوست داریم شادی و نشاط را به جامعه برگردانیم  و چند درصدی هم که شده مردم را شاد کنیم،ورزش های همگانی نیاز جامعه امروز است و به صورت بلند مدت در حال برنامه ریزی است، تعدد کمیته ها و انجمن های ورزشی در این هیات را دنبال می‌کنیم ، و از تجارب آقای کامیاب حسن زاده و پاک فطرت جهت اعتلای ورزش همگانی شیراز استفاده می‌کنیم.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها