هفت + یک تیم در یک شهر کد خبر : 2422 | تاریخ خبر:1397/06/18 | 10:02 AM

شیراز و استان فارس در چند سال گذشته نماینده ای در لیگ برتر بزرگسالان فوتبال آقایان نداشته است ،این در شرایطی است که هفت تیم مختلف در شیراز در هر دو بخش بانوان و آقایان در لیگ های مختلف شرکت میکنند ،البته شیراز یک سهمیه نیز در لیگ برتر فوتبال بانوان دارد که هنوز تکلیف حامی مالی ان مشخص نشده است


*ارژن 

تیم فوتسال ارژن پس از اینکه در فصل 94-95 به لیگ برتر صعود کرد ،سومین فصل متوالی حضور خود در بالاترین سطح فوتسال ایران را سپری میکند.

این تیم در نهمین هفته از لیگ فصل جاری در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفته است و با 4 پیروی ،سه تساوی و دو شکست ،15 امتیاز بدست آورده است .

27 گل زده و 15 گل خورده حاصل کار آبی پوشان فوتسال شیراز است که برای انها تفاضل گل مثبت 12 را بهمراه داشته است .

ارژن در فصل جاری برابر تیم های آذرخش بندرعباس و محمد سیما قم شکست خورده ،تیم های پارسیان شهر قدس،شهروند ساری ،اهورا بهبهان و مقاومت البرز را شکست داده و براب رتیم های پر قدرت مس سونگون ،حفاری اهواز و شهرداری ساوه به تساوی رسیده است .

سرمربی این تیم حمید کمالی است و حجت الله محسنی سرپرست این تیم است ،در کادر فنی امید ابراری نیا،محسن نعمتی ،علی لطفی ،مصطفی تمدن زاده و ولی رنجبر حضور دارند.

بازیکنان تیم ارژن را جواد اسفندیاری،مجتبی بذرافشان ،محمد بذر افشان ،رضا جوانبخت (کاپیتان)،سید علی رضا موسوی ،سید مصطفی فخری،جعفر نجفی،اسحاق سورغالی،طالب عرب پور،حمید قهرمانی،علی رستگار،محمد زارعی،میثم برمشوری،مرتضی کشاورزی،مهدی زاهدی ،ابرهیم فرامرزی و سلمان عزیزی تشکیل می دهند.

مدیر عامل این تیم مهندس کریمی است .

*پویندگان صنعت فجر شیراز

تیم پویندگان از دو فصل پس از عدم تمایل کارا شیراز برای تیمداری در سطح فوتسال بانوان ،به گرفتن سهمیه این تیم لیگ برتری شد .

این تیم با سرمربیگری خانم ستاره زارع پا به عرصه لیگ برتر گذاشتته است و هم اکنون در رده 5 جدول رده بندی لیگ برتر ایستاده است.

پویندگان از پنج بازی خود هفت امتیاز بدست آورده است که حاصل 2 برد یک تساوی و دو شکست است .

در ترکیب این تیم نسیمه غلامی ،مزیم چرخاوی،شهین افلاکی،یلدا تاجیکی نژاد،نیلوفر حسن پور،اسیه بهرامی،فاطمه مضفری،لیلا خدا بنده لو،هانیه مرادی ،سمانه رهسپار،الهام عسکری،زهرا احمدی زاده حضور دارند.کاپیتان این تیم نسیمه غلامی است و ستاره زارع در کنار خود محبوبه رضوی و فرناز فیلی زاده را به عنوان مربی ،سرپرست و پزشکیار میبیند.

لباس اول این تیم سفید با خط قرمز است و ابی رنگ کیت دوم این تیم است .

*پارس آرا 

این تیم اولبن حضور خود را در لیگ برتر فصل جاری دنبال میکند.پارس ارایی ها در فصل گشدته توانستند با اقتدار از چند مرحله گذشته و لیگ دسته اول را با مجوز صعود به لیگ برتر ترک کنند.

این تیم در رده سوم جدول رده بندی مسابقات لیگ برت ر فوتسال بانوان قرار دارد و از 5 بازی گذشته خود سه برد،یک تساوی و یک شکست بدست اورده است .

پارس آرایی ها 14 گل زده و 15 گل خورده دارند.

سرمربی این تیم نجمه برزگر است 

*فجر شهید سپاسی 

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی برای پنجمین فصل متوالی در لیگ دسته اول ایران حضور دارد و نتواسته پس ازاینکه از لیگ برتر و دیدار پلی آف فصل 92 -93 سقوط کرد دیگر جایی در بین تیم های سطح اول فوتبال ایران نداشته است .

سرمربی این تیم در فصل جاری مجید صالح است و اسماعیل زارع ،محمود خرمزی ،امین زارع ،احسان راستی و حجت الله رنجبر را در کادر فنی خود میبیند.

مدیر عامل این تیم رسول فلاح است و محمد صالح خلیل آزاد ،سید جلال عبدی ،سیامک کوهنورد،حسین بهرامی، احمد نصیری ،سیامک کوهنورد،سعید قائدی فر، صادق رضایی، رامین دهقانی، حمید جوکار ،علی امیری ،محمد جواد جلالی، سلمان بحرانی ،مهدی کربلایی ،بابا محمدی ،حامد حیدری، مجید بهروزی ،عباس بوعذار، بهرام احمدی ،حمید نوری ،جواد نصیر، میلاد صفایی ،پیمان سلمانی، محمد امین حاجی زاده، علی مقصودی ،سجاد دانایی ،محمد حسین کریم زاده ،اسماعیل بابایی، امیر اسد زاده، سجاد خوگر، بهروز جلالیان، امیر محمدی نژاد ،علی درخشان دشتکی، حسین شهریادری ،حامد حیدری روح الله صفویان پورو محمد پاپی بازیکنان این تیم در فصل جاری خواهند بود.

فجر شهید سپاسی شیراز در لیگ دسته اول امسال بازی ها را با شکست برابر اکسین لبرز آغاز کرد،در دومین هفته این تیم برابر آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل رسید و در هفته سوم در بابل با خونه به خونه مساوی کرد.فجری ها در هفته چهارم تیم فوتبال شاهین بوشهر را با نتیجه دو بر یک شکست دادند و در رده هشتم جدول ایستاده است .


*قشقایی

تیم فوتبال قشقایی با خرید امتیاز تیم فوتبال اینده سازان برق جدید فارس ،نماینده فارس در فصل جاری لیگ دسته اول است که توانسته تا اینجا نتایج خوبی بگیرد و در رده 5 جدول بایستد.

قشقایی در اولین هفته از لیگ دسته اول در ورزشگاه پارس شیراز میزبان مس رفسنجان بود که در ان بازی با نتیجه 4 بر یک شکس خورد اما در هفته دوم برابر ملوان انزلی به تساوی رسید تا هفته های سوم و چهرام را با پیروزی پشت سر بگذارد.

قشقایی در هفته سوم پرسپولیس پاکدشت را با نتیجه دو بر یک شکست دادو در هفته چهارم برابر مشکی پوشان خراسان با نتیجه دو بر یک پیروز شد .

ابراهیم طالبی سرمربی این تیم است و مهدی فروردین قشقایی را به عنوان کمک مربی همراهی میکند .

سامان فرجام،مسلم حق شناس، رسول بهار وندی ،علی رضا لشکری، محمد مهدی زینلی ،حمید اورنگی ،مهرداد علیزاده ،محمد نوید زرنگار، ارسلان نکوییان، ارش زارع ،کیانوش اقبالی، علی ازاد منش محمد حسین چگینی ،حمید رضا عبداللهی ،مصطفی نباتی ،مصدق دریس ،سید ابولفضل قریشی ،مرتضی سنجانکی، محمد علی نگارنده، سید کاظم رحمانی ،مسعود اسدی ،محمد مهری ،هادی خادم، محمد جواد عباسی ،کیخسرو سیاه پور ،علی حسامی، حسن صادقی، سروش سعیدی ،امید رضا کریمی ،نیما بازوبندی ،ارمین میردورقی بازیکنان این تیم هستند و علی رضا تارخ ،رشید طهماسبی، گلشنی در کادر فنی ابراهیم طالبی را یاری میکنند .سید عبدالرسول معلم سرپرست قشقایی است 

*شهر صدرا 

تیم فوتسال "شهر صدرا" در فصل جاری در لیگ دسته اول حضور خواهد داشت و برای حضور دوباره در لیگ برتر فوتسال تلاش خواهد کرد.

این تیم با سرمربیگری نعمت اللهی و سرپرستی مجید توتونچی اولین مسابقه خود را با تساوی پشت سر گذاشت و در نهایت مسابقه را 3 بر 3 به اتمام رساند.

مدیر عامل این تیم سید محمد ناظم الشریعه است و بازیکنان خوبی مثل مسعود دانشو را در ترکیب خود دارد.

*شاهد رامک 

تیم فوتسال شاهد از فصل گذشت با اسپانسری رامک در مسابقات حاضر شد و نام خود را به شاهد رامک تغییر داد،این تیم که از بازیکنان بومی تشکیل شده اولین بازی خود در لیگ دسته اول را با تساوی دو بر دو به پایان رساند.
در حال تکمیل است ...
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها