تساوی ارژن با چاشنی بدشانسی کد خبر : 2418 | تاریخ خبر:1397/06/17 | 10:22 AM

تیم ارژن با شهرداری ساوه با حساب ۲ بر ۲ به تساوی رسید تا هفته نهم لیگ برتر فوتسال هم بدون شکست برای شیرازی‌ها به پایان برسد.هفته نهم لیگ برتر فوتسال؛ یک تساوی و رده پنجم جدول سهم ارژن شیراز

تیم ارژن با شهرداری ساوه با حساب 2 بر 2 به تساوی رسید تا هفته نهم لیگ برتر فوتسال هم بدون شکست برای شیرازی‌ها به پایان برسد و امتیازها را تقسیم کند.

ارژن که در این فصل نتایج خوبی گرفته است در ادامه روند موفقیت آمیزش تنها با درخشش دروازه‌بان حریف و تیرک دروازه ساوه‌ای‌ها نتوانست بازی این هفته خود را با پیروزی پشت سر بگذارد. 

ارژن در این فصل 4 پیروزی، سه تساوی و دو شکست دارد و 27 گل به حریفان زده و در عوض 15 گل خورده است. ارژن 15 امتیازی است و در رده 5 جدول رده‌بندی چهارده تیمی لیگ برتر فوتسال ایستاده است. مربی این تیم حمید کمالی است. میثم برمشوری و جعفر نجفی گل‌های تیم ارژن را در این مسابقه در سالن شهید ابولفتحی شیراز به ثمر رساندند. 

دومین روز هفته نهم لیگ برتر فوتسال با برگزاری دیدار بین اهورا بهبهان و مقاومت البرز آغاز شد و در پایان اهورا با نتیجه پرگل هشت بر سه در خانه، شکست سنگین را متحمل شد. این تیم تازه لیگ برتری شده در پایان هفته نهم تنها با یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفته‌ است.

پارسیان شهر قدس و حفاری اهواز نیز در یک بازی پرحاشیه به تساوی سه بر سه رسیدند. در ابتدای این بازی داور، به دلیل همرنگ بودن لباس دروازه‌بان پارسیان و بازیکنان حفاری، اجازه شروع مسابقه را نمی‌داد. بالاخره بازی بعد از تاخیر 20 دقیقه‌ای و با تعویض پیراهن بازیکنان حفاری آغاز شد.

در نخستین بازی هفته، مس سونگون با نتیجه چهار بر سه از سد گیتی پسند اصفهان گذشته بود. در پایان هفته نهم، تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان، مس سونگون، شهروند ساری و حفاری اهواز به ترتیب در رده‌های اول تا چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفتند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها