گلباران بانوان شیرازی در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال کد خبر : 2417 | تاریخ خبر:1397/06/17 | 10:16 AM


هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان ایران با پیروزی تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در سالن شهید نصیری به پایان رسید.

، هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان ایران با پیروزی تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در سالن شهید نصیری به پایان رسید.


تیم پویندگان که در 4 بازی گذشته خود تنها یک پیروزی به دست آورده بود توانست دومین برد را در کارنامه خود ثبت کند. تیم پویندگان با سرمربیگری ستاره زارع با نتیجه 7 بر دو مهمان خودش را از پیش رو برداشت. تیم دریژفرخ شهر حریف پویندگان صنعت فجر 7 گل از حریف شیرازی‌اشدریافت کرد و تنها توانست دو گل به ثمر برساند.


گل‌های این بازی را الهام عسکری، مریم چرخاوی دو گل، یلدا تاجیک و افلاکی سه گل به ثمر رساندند تا در رده 5 جدول یازده تیمی مسابقات قرار بگیرند. پویندگان تا اینجای مسابقات 2 برد، یک مساوی و 2 باخت داشته است. 


این تیم 20 گل زده و 14 گل خورده دارد و با تفاضل گل مثبت شش به دنبال کسب نتایج بهتر برای رسیدن به بالای جدول است.


پویندگان در هفته اول برابر هیات خراسان 5 بر یک پیروز شد، در هفته دوم 2 بر صفر از پالایش نفت شکست خورد، در هفته سوم با بدشانسی در یک بازی برتر 7 بر 6 در خانه مغلوب شهرداری رشت شد. این تیم در هفته چهارم با مس به تساوی دو بر دو رسید.


فرناز فیلی سرپرست این تیم در گفت‌وگو با تسنیم گفت: با توجه به اینکه تیم فرخشهر اولین سال حضورش در لیگ برتر را سپری می‌کندشاهد بازی پرقدرتی از این تیم بودیم.


وی گفت: تیم ما در این هفتهتمرینات خودش رو با جدیت هرچه تمام انجام داد.در این بازی تیم پویندگان دو بازیکن مصدوم داشت،لیلا خدابنده لو درازه‌بان تیم و نسیمه غلامی بازیکن تیم دچار مصدومیت شده که به نظرچندان جدی نیست.


فیلی افزود: این تیم اینهفته مقابل استقلال ساری قرار می‌گیرد که بازی دشواری خواهد داشت و با توجه به شرایط سالن بازی ساری ما این هفته تمریناتمان را در سالن کوچک و لیز انجام خواهیم داد.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

 پربیننده ترین ها
  آخرین خبر ها