همایش آموزشی فرهنگی تابستانه روسای هیات های ورزشی انجام شد کد خبر : 2364 | تاریخ خبر:1397/04/21 | 12:29 PM

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،این همایش شب گذشته در مجتمع گردشگری صوفي پدیده دوکوهک به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز برگزار شد. 

در این مراسم ابتدا نماهنگی از افتخار افرینی های قهرمانان و مربیان شیرازی در عرصه های بین المللی به نمایش در آمد. 

پس از آن سید جواد کشاورز معاون امور ورزش قهرمانی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز درباره چارت سازمانی، تقویم ورزشی، آمار و اتوماسیون توضیحاتی ارائه داد. 

احسان سماح نژاد معاون منابع و پشتیبانی ورزش و جوانان شهرستان شیراز پس از کشاورز مباحثی درباره خزانه دار، ماده 88و سندهای مالی را مطرح کرد. 

10اولویت ورزش و جوانان شهرستان شیراز در سال 1397عنوان صحبت های حسین خبیری معاون امور فرهنگی و جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز بود. 

حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس که در این همایش  مهمان ویژه مراسم بود افتخار افرینی های ورزشکاران و مربیان شیرازی را به آنها و جامعه ورزش تبریک گفت.

وی از اضافه شدن حداکثری زیر ساخت های ورزشی  در دور افتاده ترین نقاط استان  خبرداد و از حمایت کامل ورزشکاران و قهرمانان فارسی، توسعه تجهیزات، افزایش سهمیه فارس در بازی های آسیایی صحبت کرد. 

کاووس عباسی رئیس هیئت فوتبال شهرستان شیراز به عنوان نماینده هیئت های ورزشی از عدم حضور شهرداری در عرصه تیمداری اظهار گلایه کرد. 

مهران حاتمی که یکی از برترین های تاریخ بسکتبال ایران است  نیز به عنوان نماینده مربیان و فروغ عباسی یکی از ورزشکاران موفق بانو  به عنوان نماینده ورزشکاران صحبت هایی را ارائه کردند. 

حیدرعالیشوندی فرماندار شهرستان شیراز دیگر مهمان ویژه مراسم بود که داشتن تیم در لیگ برتر فوتبال و حمایت از ورزشکاران و مربیان را از اولویت های ورزش شیراز دانست و از عملکرد کامیاب  مدیر کل ورزش و جوانان و حسن زاده رئیس ورزش و جوانان شهرستان شیراز تقدیر کرد. 

این همایش با صحبت های اردشیر حسن زاده به اتمام رسید، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز از عدم حضور نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی با توجه به حساسیت جلسه   علی رغم دعوتی که صورت پذیرفته بود اظهار نارضایتی کرد و خواستار تحقق وعده های شورای شهرنشین ها  در برابر مصوبات خودشان شد. 
برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها