از جوان رعنای والیبال شیراز تقدیر شد کد خبر : 2358 | تاریخ خبر:1397/04/17 | 1:21 PM

با اتمام مسابقات قهرمانی آسیا والیبالیست شیرازی مورد تقدیر قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا که در تبریز برگزار شد توانست مقام سوم را کسب کند و مدال برنز بازی ها را بدست آورد.

این تیم توانست جواز حضور در مسابقات نوجوانان جهان را نیز کسب کند .در تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که نسل آینده والیبال ایران به حساب می آیند چهره هایی آینده دار حضور داشتند که شاخص ترین آنها نوجوانی با 214 سانتی متر قد بود .رضا محمود آبادی والیبالیست شیرازی با 16 سال سن بلند قدترین بایکن مسابقات بود  و بازی های درخشانی نیز از خود نشان داد.

وی  به شیراز بازگشت و در جلسه ای که در اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز با همت این اداره و هیئت والیبال شهرستان شیراز برگزار شد مورد تقدیر گرفت.

اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در این جلسه ضمن تقدیر از آفتخار آفرینی رضا محمود آبادی گفت:از دیدن جوانان ورزشکار لذت می برم تمام فعالیت همه کارمندان و مدیران وزارت ورزش و  جوانان از صدر تا ذیل برای اینست که در نهایت جوانی مثل رضا محمود آبادی به قهرمانی برسد ،و همه ما باید در تمام امور این جوانان افتخار آفرین را کمک کنیم .

وی ادامه داد:امیدوارم بتوانیم جشن قهرمانی محمودابادی را در مسابقات جهانی بگیریم ،من از روز اولی که او را دیدم به موفقیتش ایمان داشتم ،او آینده روشنی در تیم ملی دارد و میتواند ستاره والیبال ایران شود اما باید از او مراقبت شود،محمود ابادی ورزشکار بدون حاشیه ای است اما در سنی است که باید همراهی شود تا در کنار تمرینات سنگین در زمینه های دیگر نیز رشد کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز اظهار داشت ،مهدی قائدی یکی از استعدادهای خوب فوتبال ایران بود که بیرون از زمین تمرین حمایت و اموزش ندید و راه درستی را در پیش نگرفت .

در ادامه منوچهر اسدی پویا رئیس هیئت والیبال استان فارس گفت:امیدوارم این مراسم تقدیر اغازی برای حمایت های دیگر مسئولین نیز باشد و کار بزرگ این جوان موفق دیده شود تا آینده والیبال فارس نیز درخشان تر شود.

وی با عنوان اینکه محموابادی باید قبل از هر چیز خودش به فکر خودش باشد خاطرنشان کرد:در رشته والیبال تنها برد و باخت وجود دارد و مساوی پیش نمیاید، محمدآبادی نیز باید فقط به برنده شدن و موفقیت فکر کند. 

یکی دیگر از ویژگی های ورزش والیبال اینست که در این رشته هیچ کس تمام کننده نیست و نمی توان به طور عمد شخصی را از جریان تیمی بیرون کرد یا از توانایی هایش چشم پوشاند، چون در هر صورت شما در چرخش سرویس خواهید زد و دریافت خواهید کرد،این درس بزرگی است که انسان با تلاش میتواند در لحظه ای که نوبتش میشود کار خودش را به نحو احسن انجام دهد و رو به جلو پیش برود. 


نعمت گودرزی رئیس هیئت والیبال شهرستان شیراز نیز در این نشست با اظهار رضایت خوشحالی فراوان نسبت به افتخار افرینی محمود ابادی از حمایت رئیس اداره ورزش وجوانان شیراز از محمودابادی خبرداد داد و  گفت:دوسال پیش جناب اقای حسن زاده در سالن دراک محمودابادی را دید و گفت او استعداد فوق العاده و آینده روشنی دارد و باید حمایت شود، ما نیز سعی کردیم، تمام توانمان را در این بخش بگذاریم. وی اظهار امیدوری کرد محمودابادی در مسابقات جهانی نیز بدرخشد و سال های سال با پیشرفت چشمگیرش برای کشورمان و مردم فارس و شیراز غرور آفرین باشد. 


هادی زاده مربی محمودابادی هم که در جلسه حاضر بود گفت:رضا بسیار با اخلاق است و ما نیز سعی کردیم هر انچه را که باید در زمینه های اخلاقی و فنی به او انتقال دهیم تا بر مشکلات اردویی و مسابقه ای فائق اید. 

وی از رشد چشمگیر محمودآبادی هم مطالبی را گفت و ادامه داد:با مربیان بدنساز متخصص رایزنی هایی داشته ایم که محمودابادی از نظر قدرت و جسمی نیز توسعه یابد و با توان بیشتری در مسابقات حاضر شود. 

 این جلسه با حضور توانا،سپهری و توکلی پیشکسوتان ورزش فارس ،اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و معاونین وی ،منوچهر اسدی پویا رئیس هیئت والیبال شهرستان شیراز و دبیر ورزشی روزنامه خبر جنوب ،نعمت الله گودرزی رئیس هیئت والیبال شهرستان شیراز ،هادی زاده مربی محمودابادی، مکی ابادی و زینلی اعضای هیئت والیبال شیراز تشکیل شد. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها