اردشیر حسن زاده : در شهر شیراز سرانه فضای ورزشی تنها 37 سانتی متر است /مسعود مقیم :پول زیادی در فوتبال پایه شیراز وجود دارد و باشگاه هایی بوده اند که در سال های گذشته پول های میلیاردی در فوتبال پایه بدست اورده اند کد خبر : 2351 | تاریخ خبر:1397/04/12 | 5:52 PM

طی نشستی با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز و اعضاء هیات فوتبال شیراز موارد مختلف کاری هیات مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز در این نشست با بیان این مهم که در جمع فوتبالی ها احساس غریبگی نمی کند،در ادامه سخنانش گفت:خوشحالم که در هیات فوتبال تفکری گره گشا و کارساز حکمفرما شده است و قرار است  از افراد با تجربه ،علمی و دانشگرا استفاده خواهد شد .

حسن زاده گفت:وقتی در ورزش پای آمار و داده ها در صحبت های مدیران آن باز میشود جای خوشحالی دارد ،این شرایط در گذشته وجود نداشته است و بیشتر تصمیات گرفته شده آنی و لحظه ای و شاید سلیقه ای بوده است .

حسن زاده  درباره حضور مسعود مقیم در این هیات رئیسه اضافه کرد:حضور همه دوستان در جمع هیات فوتبال شیراز غنیمت است اما بودن مسعود مقیم اقدام ارزشمندی است که ثمرات زیادی خواهد داشت ،مقیم اعتبار فوتبال فارس و حتی اعتبار فوتبال پایه ایران است .

حسن زاده با عنوان اینکه کار در ورزش مقدس است خاطر نشان کرد:سر و کار ما با انسان ها و تربیت انهاست و شور و نشاط و هیجان چاشنی ان است .

وی از فقر سرانه فضای ورزشی شهر شیراز ابراز نارضایتی کرد و اضافه کرد:در شهر شیراز سرانه فضای ورزشی تنها 37 سانتی متر است ،با این وجود ما از نمایندگان شیراز با ارئه طرحی خواستیم در رینگ کناری شیراز اماکن و چمن های بزرگ ورزشی افتتاح شود اما این اتفاق نیفتاد.فوتبال یک مکتب است که هر آنچه در زندگی وجود دارد را به ما آموزش میدهد  و اصول زندگی و روابط عمومی یکی از این موارد است .

او اظهار امیدواری کرد با راه اندازی چمن مجموعه ورزشی بعثت و 22 بهمن فشار بالای برگزاری مسابقات از زمین چمن مصنوعی شهید دستغیب برداشته شود و در ادامه تاکید کرد:توصیه بنده این است که بیشترین سرمایه گذاری ما برای داشتن اینده خوب فوتبالی در شیراز ،استعدایابی یعنی شناسایی ،پرورش و نگهداشت استعدادهای فوتبالی است .

کاووس عباسی رئیس هیات فوتبال شهرستان شیرازنیز در این دیدار گفت:به دنبال خارج  شدن از حالت سنتی اداره هیات هستیم و برای همین منظور از نیروهای جوان و خلاق استفاده خواهیم کرد.

مسعود مقیم نیز در ادامه خاطر نشان کرد:پول زیادی در فوتبال پایه شیراز وجود دارد و باشگاه هایی بوده اند که در سال های گذشته پول های میلیاردی در فوتبال پایه بدست اورده اند .

وی ادامه داد:باید تغییرات را از خودمان شروع کنیم ،فوتبال باید سیستماتیک شود و مربیان پایه باید بهترین خدمات و آموزش ها را ارئه دهند چرا که بیشترین پول ها را می گیرند و زمین های تمرینی را در اختیار دارند .فارس دریایی از استعداد ها را در خود دارد اما نمیدانم چرا باید از استعداد ها هم در فارس پول گرفته شود ،با استعدادها باید رفتار دیگری داشت و با حمایت از آنها به شکوفایی انها کمک کرد.

در این جلسه شاه علی ،ردگا ، حقیقی و پور کمالی نیز به عنوان اعضای هیات رئیسه فوتبال شیراز حضور داشتند  و به ارائه گزارش پرداختند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها