ویژه برنامه یک دیدار ورزشی به میزبانی بنیاد مسکن شیراز برگزار شد کد خبر : 2349 | تاریخ خبر:1397/04/12 | 1:23 PM

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورزش و جوانان شیراز ،ویژه برنامه یک رویداد ورزشی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شیراز برگزار شد ،این برنامه از سال گذشته با برنامه ریزی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز برگزار می شود ،یک دیدار ورزشی تبدیل به نمادی برای نمایش ظرفیت ها وجذابیت های ورزش، همچنین مشارکت وهمراهی مدیران وپرسنل ورزش دوست و فیهم ادارات شیراز وحمایت تمام عیار فرماندار ورزشیار شهرستان شیراز گردیده است.

این برنامه برای دومین سال پیاپی مورد استقبال اعضای شورای اداری و کارمندان دستگاه های دولتی واقع شده وباقوت تداوم خواهید یافت تاجایی که تا6ماه آینده سال جاری، ادارات ونهادها به صورت داوطلبانه برای برپایی این مراسم در نوبت قرار گرفته اند وهربار بر کیفیت آن افزوده می گردد.

اردشیر حسن زاده در این ویزه برنامه بر تاثیر گذاری ورزش در حوزه های مختلف تاکید کرد و ایجاد شور و نشاط اداری ،فرار از روز مرگی و ارتباطات سازنده بین ادارات مختلف را از ثمرات ویژه برنامه یک دیدار ورزشی خواند.

لازم به ذکر است در این ویژه برنامه علاوه بر روسای ادارات مختلف شهرستان شیراز حیدر عالیشوندی فرماندار شهرستان شیراز نیز حضور داشتند.

این برنامه از ساعت هفت و سی دقیقه صبح اغاز شئ و شرکت کنندگان پس از سی دقیقه ورزش ،در کنار یکدیگر صبحانه را صرف کردند.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها