اردشیر حسن زاده در دیدار با پیشکسوت ورزش های رزمی :ورزش جوشش درون را از صافی اراده گذرانده وآن را تبدیل به قهرمانی می کند . کد خبر : 2348 | تاریخ خبر:1397/04/12 | 10:48 AM

مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز به دیدار علی اصغر امیری پناه یکی از پیشکسوتان هیئت ورزش های رزمی رفتند .

در انتها و پایان ورزش حرمت و احترام ها هم از بین برود جذابیت حضور در این حوزه از بین میرود.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز اردشیر حسن زاده در دیدار با پیشکسوت هیئت ورزش های رزمی با بیان این مطلب گفت:در بسیاری از رشته ها در ورزش از لحاظ مادی چیزی عاید کسی نمی شود اما همین حضور در ورزش لطف خداست چرا که باید لیاقت این را داشته باشید تا با حضور در این عرصه پر هیاهو و تاثیر گذار کار مثبتی را انجام دهید .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز اظهار داشت:کسانی که ئر ورزش دنبال منافع مالی هستند پیزی عایدشان نمی شود و خیلی زود از یادها می روند اما کسانی که با عشق کار میکنند همیشه در خاطره ها می مانند و شاگردانی مثل خودشان نیز تربیت میکنند و تاثیرشان را همیشگی میکنند .

ورزش جوشش درون را از صافی اراده گذرانده و ان را تبدیل به قهرمانی میکند 

علی اصغر امیری پناه که سالهای زیادی در امریکا به ورزش خود ادامه داده و تجربیات خود را پس از حضور در کشورمان به جوانان منتقل کرده است در این دیدار گفت:بزرگترین دشمن ما ،خود ماییم و باید با خودمان کنار بیاییم تا تمام مردم با ما کنار بیایند.شعر من در ورزش اینست که در درگیری از خودم محافظت میکنم و به رقیبم آسیبی نمی زنم "من شما را نمی زنم ،قول میدهم شما هم نمی توانی من را بزنی"

وی خاطر نشان کرد:قبل از اینکه به آمریکا بروم فوتبالیست و کاراته کا بودم فیک هفته پس از حضور در این کشور در باشگاهی ثبت نام کردم و 28 کاپ و مسابقه ازاد را در این کشور بردم .در ورزش در اوج قدرت باید متانت داشته باشید و بتوانی با خیلی از حاشیه های زندگی نیز مبارزه کنید.

پیشکسوت و مربی هیئت ورزش های رزمی ادامه داد:یک ورزشکار باید در درگیری ها از یک دشمن دوست بسازد.

در این دیدار اردشیر حسن زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و موسی زاده رئیس هیئت ورزش های رزمی شیراز با اهدای تقدیرنامه و هدایایی از علی اصغر امیری پناه قدردانی کردند .


اداره ورزش و جوانان  شهرستان شیراز با حضور اردشیر حسن زاده یکی از مهم ترین اولویت های خود را احترام و تکریم پیشکسوتان ورزش میداند و در همین راستا تابحال پیشکسوتان رشته های والیبال ،کاراته ،ژیمناستیک ،موتورسواری در بازدیدهایی مورد تکریم و تجلیل قرار گرفته اند .

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها