کاظم کارآمد:تداوم تمرینی عامل پیشرفت فوتبالیست های رده پایه است کد خبر : 2345 | تاریخ خبر:1397/04/10 | 1:50 PM

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورزش و جوانان شیراز کاظم کارآمد مربی و مدیر تیم های پایه با اشاره به تاثیر آموزش در رده های پایه گفت:در جام جهانی به راحتی میتوانستیم تاثیر بی تجربگی بازیکنان ایران را در هر سه بازی تیم ملی مشاهده کنیم. 

وی ادامه داد:ایرانی ها پتانسیل فنی  بالایی دارند و این را در جام جهانی نشان دادند اما تجربه بین المللی کمی داشتند که باید به فکر برطرف کردن آن باشیم. 

وی که سابقه بازی در تیم های  سایپا، پاس و گسترش فولاد را در کارنامه  دارد اضافه کرد:باید به سمتی برویم که بازیکنان در سنین پایه تجربه بین المللی پیدا کنند تا در تورنمنت های اینچنینی به مشکل برنخوریم و با خود باوری بیشتر افتخار افرین شویم. 

وی که از مدیران برتر فوتبال پایه به حساب می آید خاطر نشان کرد :نباید تنها به تعطیلی تابستان اکتفا کرد، خانواده ها باید بدانند برای پیشرفت و شکل گیری فرزندانشان نیاز به تداوم تمرینی داریم تا تکنیک در نزد آنها به یک مهارت تبدیل شود و با تمرینات و مسابقات زیاد استرس از آنها دور شده و اعتماد به نفس بگیرند. برای همین منظور در کل طول سال تمرینات نباید قطع شود. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها