نسل جدید مربیان شیرازی در استان های مختلف میدرخشند کد خبر : 2342 | تاریخ خبر:1397/04/09 | 5:39 PM

بازیکن سابق فجر در مربیگری هم پله های موفقیت را میگذراند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورزش و جوانان شیراز فرهاد شیبانی بازیکن سابق تیم فجر شهید سپاسی که از شاگردان جوان مورد اعتماد رولندکوخ در استقلال بودو در کنار امیرحسین صادقی، اندرانیک تیموریان خسرو حیدری از بهترین های تیم های پایه استقلال بود پس  از پایان دوران بازیگری که با مصدومیت چندباره زانو همراه شده بود در مربیگری روز به روز پیشرفت زیادی کرده است. وی در دوسال اخیر پیشنهاداتی از سوی سرمربیان مطرح لیگ یک و برتر داشته اما به گفته خودش بدنبال طی کردن پله پله مدارج مربیگری است. 

فرهاد شیبانی هم اکنون مدرسه فوتبال ستارگان سرخ کرج را به یکی از بهترین مدارس استان البرز تبدیل کرده و هر ساله استعداد های درخشانی را به فوتبال کشور معرفی میکند. 

شیبانی در پست هافبک مدافع راست بازی میکرد و در کنار یکی دیگر از بازیکنان موفق فارس یعنی کاظم کارآمد توانسته‌ نام فارس و شیراز را در نزدیکی پایتخت بر سر زبان ها بیندازد. شیراز رفته رفته به قطب مربیگری ایران تبدیل می شود، از این شهر مربیانی همچون محمد ناظم الشریعه، مهران حاتمی، محمد علی چمیانی، امیرحسین پیروانی، لیلا بهرامی، امیر حمزه زارع در رشته های مختلف دارد که در سطوح ملی از بهترین ها هستند و حالا نسل جدید این مربیان شروع به شکل گیری کرده اند. برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها