کاپیتان سابق فجر شهید سپاسی سرمربی این تیم شد کد خبر : 2339 | تاریخ خبر:1397/04/09 | 3:25 PM

   رسول فلاح مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی با اعلام این خبر گفت:بعد از پایان فصل بدون اینکه عجله ای داشته باشیم بهترین گزینه ممکن را انتخاب کردیم تا تیم فجر بتواند فصل خوبی را پشت سر بگذارد.
وی با عنوان اینکه از گزینه های زیادی برنامه گرفته شد ادامه داد:امروز در جلسه ای که با هیئت مدیره داشتیم وحید رضایی مورد تایید قرار گرفت، ما تنها یک انتخاب میتوانستیم داشته باشیم البته دیگر گزینه ها هم شرایط و برنامه های خوبی داشتند. وحید رضایی بازیکن و کاپیتان سابق فجر شهید سپاسی بوده و در حیطه مربیگری هم عملکرد قابل قبولی ارائه داده است. فلاح درباره قراردادی که رضایی با ذوب اهن بسته بود افزود:ما اصول حرفه ای را رعایت کردیم و ابتدا با آذری مدیرعامل ذوب اهن مذاکره داشتیم و با رضایت ایشان به سراغ وحید رضایی رفتیم. آذری تعامل بسیار خوبی با ما داشت و با یکی دانستن هر دو باشگاه ذوب آهن و فجر شهید سپاسی گفت تنها کاری که برای باشگاه شهید سپاسی میتواند انجام دهد رضایت به این انتقال است.
وی خاطر نشان کرد:این انتفال با تعامل  با اقای کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس و هیئت فوتبال فارس و شیراز شکل گرفت.
فلاح درباره بازیکنان سرباز تراکتورسازی و انتقال انان به فجر  گفت:تیم تراکتورسازی پس از واگذاری به بخش خصوصی چند بازیکن خود را از دست داد و اگر این پنج بازیکن سرباز هم از تیم جدا میشدند با توجه به محدودیت شش نفره نقل و انتقالی شرایط سختی پیدا میکرد، به همین خاطر قرار بر این شد سربازان این تیم در این فصل با تیم تبریزی ادامه همکاری دهند.
اما فجر شخید سپاسی میتواند از دیگر بازیکنان سرباز لیگ برتری سود ببرد و این انتقالات در حال انجام شدن هستند.
مدیر عامل فجر تاکید کرد:شرایط لیگ یک امسال سخت خواهد بود و اگر نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر شیراز تیم را از همین ابتدا برای خرید بازیکنان حمایت نکنند نمیتوانیم خرید های خوبی داشته باشیم.
بازیکنانی چون مشایخ و جودکی با پایان خدمت سربازی از تیم جدا شده اند و امین شجاعیان نیز قرادادش به پايان رسیده است.
 وی در پایان گفت :قراداد این سرمربی یکساله است و کادر خودش را هنوز معرفی نکرده استبرای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها