درخشش شیرازی ها در قالب تیم فارس ؛فارس نایب قهرمان کاراته وان پسران شد کد خبر : 2336 | تاریخ خبر:1397/04/09 | 10:57 AM

نفرات برتر پسر در ليگ كاراته وان ايران مشخص شدند 


ليگ كاراته وان پسران روز گذشته در سالن شهيد همت تهران برگزار شد و تيم ها و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شیراز به نقل از سايت فدراسيون كاراته، اولين مرحله ليگ كاراته وان پسران روز جمعه 8 تيرماه در سالن شهيد همت تهران(چهاردانگه) برگزار شد و نفرات برتر دو بخش كاتا و كوميته مشخص شدند.

در بخش نوجوانان در كاتاي انفرادي، اميرحسين معين الدين از كرمان عنوان اولي را بدست آورد. آكام خنداني از كردستان دوم شد.ميلاد ملك پور از كرمان و رضا پوردهقان از كرمان سوم شدند.

وزن 47-كيلوگرم، محمدرضا سواري از اصفهان اول شد. حميدرضا مهدي پور از تهران در مكان دوم ايستاد.سيدمحمدامين صالحي از گيلان و علي زينلي از قزوين مشتركاً در مكان سوم قرار گرفتند.

وزن 52-كيلوگرم، اميررضا برزويي از كرمانشاه در مكان اول ايستاد.محمدجواد صفري از كرمانشاه دوم شد. اميرعباس بيك محمدلو از تهران و سينا وديعتي از كرمان سوم شدند.

وزن 57-كيلوگرم، محمدحسين شيرصفت از فارس اول شد.محمدجواد نصاران زاده از فارس در رده دوم ايستاد.علي ابراهيمي از تهران و معراج محمدي از قزوين سوم شدند.

وزن 63-كيلوگرم، محمدطاها مهدي زاده از مازندران اول شد. محمد مهدي پارسا از لرستان در مكان دوم ايستاد.محسن دانه از تهران و متين محمدي يوسف آباد از خراسان رضوي سوم شدند.

وزن 70-كيلوگرم، نيما خادمي نيا از كرمانشاه اول شد.مصطفي غلامي از تهران در مكان دوم قرار گرفت.پرهام اسدي فر از كرمان و متين باقري از تهران سوم شدند.

وزن 70+كيلوگرم، محمدسروش محمدي از تهران در مكان اول ايستاد. احد اسدي از كرمان رتبه دومي را كسب كرد.محمدرضا محمدخانلو از تهران و صادق زارع پائئين كولايي از مازندران سوم شدند.

در بخش جوانان كاتاي انفرادي ، احمدرضا محمودي از تهران اول شد.متين زارع از تهران در مكان دوم ايستاد.سيدمجيد وكيلي از قم و محمدصدرا شيذري از آذربايجان شرقي سوم مشترك شدند.

كاتاي تيمي،باشگاه مقدم با تركيب پوريا فرزانه، اميررضا عزيزي، اميرحسين پناهي اول شد.چاي رفاه لاهيجان با تركيب حسن صالحي،علي محمودي و اميرپورميرزا در مكان دوم ايستاد. تيم هاي باشگاه شاهين با تركيب محمدصدرا شيذري، مهدي شاهين و اميررضا كرمي و آسو كردستان با تركيب آكام خنداني، اشكان رحيمي و ديار محمدي مشتركاً در مكان سوم قرار گرفتند.

وزن 55-كيلوگرم، عليرضا رمضاني از مازندران، مرتضي كريمي از البرز، پوريا اقدسي از البرز و اميرحسين عليپور از گيلان به ترتيب اول تا سوم مشترك شدند.

وزن 61-كيلوگرم، عليرضا حيدري از مركزي اول شد. حسين خدري از قم در مكان دوم ايستاد.سعيد رمضاني از قزوين و عرشيا فيض از كرمانشاه سوم شدند.

وزن 68-كيلوگرم، عليرضا رضايتي از فارس در مكان نخست قرار گرفت. كوروش زيگلري از فارس دوم شد. محمدصالح فارسي از تهران و محمدمهدي گرايلي از مازندران سوم شدند.

وزن 76-كيلوگرم، امير اسلامي از خراسان رضوي اول شد. علي توكلي از تهران بر سكوي دوم ايستاد.سيدطاها حسيني از مازندران و محمدمهدي مهاجري از كرمان مشتركاً سوم شدند.

وزن76+ كيلوگرم، محمدهادي طاهري از مركزي در مكان نخست قرار گرفت.محمد برون از خوزستانعنوان دومي را كسب كرد.محمد سينا عبدالحسيني از قم و دانيال عليجاني از كرمانشاه سوم شدند.

در جدول رده بندي/
1-تهران با 3 طلا- 4 نقره و 5 برنز
2-فارس با 2 طلا- 2 نقره
3-كرمانشاه با 2 طلا- يك نقره – 2 برنز
4-مازندران با 2 طلا- 3 برنز
5-مركزي با 2 طلا
6-كرمان با يك طلا- يك نقره- 5 برنز
7-خراسان رضوي با يك طلا- يك برنز
8-اصفهان با يك طلا
9-گيلان و قم با يك نقره – 2 برنز
10-البرز و كردستان با يك نقره – يك برنز
11-خوزستان و لرستان با يك نقره
12-قزوين با 3 برنز
13-آذربايجان شرقي با 2 برنزبرای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها