سه شیرازی‌در تیم‌ملی تکواندو کد خبر : 2230 | تاریخ خبر:1397/02/29 | 3:08 PM

رقابت‌های ورود به اردوی تیم‌ملی پومسه در دو گروه زنان و مردان به منظور حضور در بازی‌های آسیایی 2018 روز گذشته (جمعه - 28 اردیبهشت‌ماه) برگزار و نفرات برتر مشخص و معرفی شدند.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و‌جوانان شهرستان شیراز ، هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از 6 شهریورماه به مدت 5 روز در اندونزی برگزار می‌شود.

برهمین اساس و با اعلام کمیته مسابقات، تست فنی ورود به اردوی تیم‌ملی پومسه در دو گروه زنان و مردان به منظور حضور در این رویداد روز گذشته (جمعه – 28 اردیبهشت‌ماه) به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد و نفرات برتر مشخص و معرفی شدند.

در گروه مردان علیرضا ابراهیمی (تهران)، محمد جواد خیری (اصفهان)، محمدصادق فتوحی (فارس شیراز)، سیدعلی موسی‌نیا (البرز) و سیدحمیدرضا ناجی (فارس شیراز) و در گروه زنان نگار اصغری (تهران)، دلارام برنقوری (البرز)، فروغ راسخ (فارس شیراز) و نرگس میناخانی (زنجان) نفراتی هستند که جواز حضور در اردوی تیم‌ملی را کسب کردند.

پیش از این نیز کوروش بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی در بخش مردان و مهسا صادقی، مرجان سلحشوری، مرجان تاجی رستم آبادی و فاطمه حسام در بخش زنان برای حضور در اردو معرفی شده بودند.

گفتنی است؛ پس از پیشنهاد فدراسیون تکواندو کشورمان مبنی بر اضافه شدن پومسه به بازی‌های آسیایی و موافقت کمیته برگزاری بازی‌ها، برای نخستین بار در هجدهمین دوره این مسابقات شاهد برگزاری رقابت های پومسه خواهیم بود.برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.

فرستنده:

رایانامه:

نظرات:

 

  آخرین خبر ها